dr Nayel - CF 2 (9)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

ANDA iti multumesc pentru tot ce ai facut pentru mine !!!!

IOANA sa dea Domnul sa ai o nastere usoara si Serghei sa fie sanatos si mincacios ! Nu ai pt ce sa iti faci griji...Nael este CEL MAI BUN !!!
Ioana te esteptam sa vii acasa cit mai repede !!!


Dolce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deny75 spune:

FELICITARI INAIOANA!SA-TI TRAIASCA,SA FIE SANATOS.TE ASTEPTAM CU POZE SI CU POVESTEA NASTERII!DENY13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sery spune:

eu cred ca, ar trebui sa aveti rabdare du DR. Nayel, eu doctor bun, are si el zile mai grele.
daca vreti sa aflati mai multe informati la consultatie,intreba-ti tot ce vreti sa stiti, si el va, va raspunde.





PS.-ruda prin alianta cu Dr. Nayel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

Am si eu o nelamurire.
Am fost de doua ori pana acum la control la spital la dr Nayel si echograful nu mergea foarte bine. Ecranul bruiaza si nu se vad masuratorile f bine. Din aceasta cauza noi nu stim ce lungime are bebelina si dr mi-a spus ca nu se vede masuratoarea . Noi suntem in luna a VIII si vreau sa va intreb daca voi mergeti si in alta parte sa faceti echo sau va bazati 100% doar pe echo facut la spital. Am inteles ca dl dr. citeste bine echograful dar daca aparatul nu il ajuta suficient ... el saracu' ce poate sa mai faca?
Tin sa mentionez ca pe ce s-a vazut la echograf (in conditii grele) dl dr ne-a spus ca totul este ok si ca suntem bine si ne-a chemat iar peste o luna.

Voi faceti echo si in alta parte sa fiti sigure ca totul e ok sau va bazati 100% pe echograful de la spital?

10x!
31+

Mergi la inceput