sugestii pentru cei care cer ajutor

sugestii pentru cei care cer ajutor | Autor: dante01

Link direct la acest mesaj

ok, cu totii am primit sfaturi bune sau mai putin bune pe forumuri...
mi s-ar parea interesant din punctul de vedere al cerui care cauta un anumit tip de info, ca cei care au primit sfaturi in legatura cu un anumit subiect, sa revina si sa zica pe topicul respectiv ce, cum si in ce fel au rezolvat problema...pe scurt, ceva feedback...




eventual si un merci celor care i-au ajutat...sau sunt eu prea scurufulos?...
sunt curios cati au vazut si celalat mesaj...dati pm cei care l-ati vazut





www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69040" target="_blank">d'ale calculatorului

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Dane,
de ai fi in Romania te-as scoate la o bere. Ai entuziasm, asta e chiar Ok. Feed back. Mda... sa vezi cand o sa dai de rautati si cinisme ce feed back au la ele.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

de rautatile pe care le debiteaza un strain, mie mi se fix si anume rupe...parerea mea si a celor care ma cunosc si ma respecta conteaza pentru mine...

in plus, un punct de vedere relativ egoist, la know how on line nu vad ce ce s-ar lasa cu rautati...dar trebuie sa trecem si peste astea, cum zice BUG: in viata trebuie sa te astepti la bine, dar sa fii pregatit pentru necazul care vine/ caci lumea e nebuna si rea dintodeauna/ frate daca poti, tu sa fii mai bun ca ea...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69040" target="_blank">d'ale calculatorului


...Libertatea unui individ se opreste acolo unde incepe libertarea unui alt individ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descintec spune:

quote:
Originally posted by dante01

de rautatile pe care le debiteaza un strain, mie mi se fix si anume rupe...parerea mea si a celor care ma cunosc si ma respecta conteaza pentru mine...

in plus, un punct de vedere relativ egoist, la know how on line nu vad ce ce s-ar lasa cu rautati...dar trebuie sa trecem si peste astea, cum zice BUG: in viata trebuie sa te astepti la bine, dar sa fii pregatit pentru necazul care vine/ caci lumea e nebuna si rea dintodeauna/ frate daca poti, tu sa fii mai bun ca ea...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69040" target="_blank">d'ale calculatorului


...Libertatea unui individ se opreste acolo unde incepe libertarea unui alt individ...

sint adinci rau astia de la BUG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lily spune:

quote:
Originally posted by dante01

de rautatile pe care le debiteaza un strain, mie mi se fix si anume rupe...parerea mea si a celor care ma cunosc si ma respecta conteaza pentru mine...

in plus, un punct de vedere relativ egoist, la know how on line nu vad ce ce s-ar lasa cu rautati...dar trebuie sa trecem si peste astea, cum zice BUG: in viata trebuie sa te astepti la bine, dar sa fii pregatit pentru necazul care vine/ caci lumea e nebuna si rea dintodeauna/ frate daca poti, tu sa fii mai bun ca ea...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69040" target="_blank">d'ale calculatorului


...Libertatea unui individ se opreste acolo unde incepe libertarea unui alt individ...


Cit traieste omu` invata!
Nu stiu mie de ce mi-a picat asa rau parerea unor straini pt care nu eram decit o...o straina?

Doar gindul care trece prin inima are putere (H. Miller)

Mergi la inceput