Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (52)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Ina, stai sa sap pe site-urile de-acolo sa-ti dau lista (glumesc, stai linistita). Sper sa ne intilnim!

Am emotii. O sa ne sune clientul sa dam un interviu la telefon. Si ei vorbesc o engleza pe care eu o inteleg cam greu, si neuronii mei care sforaie de cind hiberneaza ... Sa speram ca o sa fie OK.

Bona are serial preferat de la 3 juma la 4 juma pe "acasa". Si se uita si la Povestiri Adevarate. Sper totusi sa n-aiba inima sa o lase pe Miruna sa plinga.

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mysweetest spune:

Vera bine ca nua re nika fata ta !

Ege insanatosire grbnica!

Flavia am gasit biberonul cu lingurita.

Jadi sper ca e totul bine si sub control acum!

Alinam si eu de toti banii i-am cheltuit pe Alex ..dar poate-mi revin

Ma duc sa trezesc kupilul..doarme de la la ora 16 .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Kid multumim, maine mergem la doktor dupaamiaza si va informez si pe voi ce o sa-mi zica cu alergiile astea la lapte. Orezul cu roscove de la nestle poti sa il faci cu apa sau cu lapte, cum vrei tu, eu il fal cu lapte dar o sa incerc si cu apa mai pe seara, suspectez ca plodului meu nu ii place gustul de lapte praf, ma tot gandesc sa ii pun putin suc de mar sa fie mai dulce ca zau asa chior nici mie nu imi place bleah

Alina si bb Vlad (25.09.2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mysweetest spune:

Ioana femeia vrea sa -ti arate ca e ascultatoare..bafta la interviu(si eu ma simt ca o leguma de cand stau acasa..parca am uitat tot).

Irina iti raspund desi al meu nu doarme toata noaptea..pe la 2-3 luni nu dormea mai deloc ziua..maxim o ora cumulat si dormea in schimb toata noaptea 7-9 ore continuu..de cand doarme si ziua...cam 4 ore si jumatate ..se trezeste si noaptea sa pape de 2 uneori 3 ori.

Marlena & mysweetest Alexandru *3 septembrie 2005*
uite atat de mari suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

Buna tuturor!

Am mai apucat sa vizionez poze cu bbii vostri. Sunt tare dragalasi.

Anya mananca in continuare numai san, se trezeste doat o data pe noapte pe la 4 - 5 si doarnme pana pe la 9-10 dimineata. Uneori nici nu simt ca am copil in casa. Ne apropiem si noi de 4 luni si tre' sa-i fac vaccinul. Doar ca n-am prea gasit Infanrixul prin farmacii, ca cica nu-l au in depozite distribuitorii. Mai am 4 zile, insa trebuie sa-l cumpar de pe acum, sa nu ma trezesc ca-mi trebuie si nu-l am. Stiti voi cumva o farmacie unde l-as putea gasi? (ce-i drept ca n-am fost inca la 2NA, insa poate ati luat voi de curand din alta parte ca sa merg la sigur).

Anto- am facut botezul la restaurantul Etiquette, pe strada Traian nr. 139. Am fost mai mult decat multumiti de organizare. Servicii prompte, personal amabil, iar "decorul" tare frumos. Au si un birou in care am tinut bbii (ca au fost invitate inca 2 prietene de-ale ei, de aceeasi varsta).Pacat ca a suferit anya cu deochiul ala nenorocit in care am inceput si eu sa cred, asa de tare m-am speriat.

Va pup

Alina si Anya(19 oct. 2005)http://pg.photos.yahoo.com/ph/a_cibea/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

Buna fetelor dar ce ati scris ,nimic de zis harnicute

deci cupilul meu papa foarte bine acuma sa vedem ce ne spune maine ca mergem la controlul de 4 luni ,in rest este un smecher cind domunul are chef sa se plimbe prin brate incepe o melodi de plins ,si dupa ce l-ai luat in brate incepe sa rada

Ioana te astept, nici nu este scump biletul din Olanda pina la Pari
Miflor sa stapinesti brobotele cu placere
Godzilama bucur ca au iesit analizele bune
Egefrumos nume are printesa ta ,dar pe mine ma cheam Arsu numele de familie(deci m_am ars cind m-am maritata )






poze
DanaAntoine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

Irina al meu doarme de 2 sau 3 ori pe zi cite o jumatate de ora (pt ca tata ii zice juma de ora )si seara doarme pe la 10 seara si se trezeste la 4 dimineata sa pape doarme la loc si se trezeste la 8-9


poze
DanaAntoine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mysweetest spune:

Fetelor voi de unde ati luat dovlecel pentru piureul de legume?



Marlena & mysweetest Alexandru *3 septembrie 2005*
uite atat de mari suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonique spune:

Am reusit si eu sa pun cateva poze, dak vreti sa ne vedeti...
http://pg.photos.yahoo.com/ph/simonique22/my_photos

Simonique si bb Mario (22 august 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmenutza spune:

Pai, Irina, fii-mea doarme toata noaptea de pe la 2 luni iar ziua e cam asa: se trezeste pe la 8. Papa cand se trezeste si pe la 10.30 - 11 doarme din nou vreo jumate de ora. Pe la 14 iar mai doarme vreo ora. Apoi sta treaza cate 2 ore cu pauze de somn intre ele de cate 30-40 minute. Iar seara pe la 10.30 e lata si doarme toata noaptea.


http://pg.photos.yahoo.com/ph/karmenutza2004/album?.dir=/6b3f

Mergi la inceput