Bebelusi de iulie-august 2005 (65)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simonaci79 spune:

Lulu- imi pare tare rau pt ce ti s-a intamplat. Noi suntem alaturi de tine, te pupam pe tine si pe Andrei-Tudor si te asteptam repede cu vesti bune!

Irina- frumoasa fos dolofanica razareata si cumintica. Si ce haioasa e cand papa cu toata fetisora! Sa stapaniti sanatoase scaunul, vad ca aveti de la chicco, f frumos. Multi pupici! Am si eu o intrebare ca am vazut ca ai si tu florica din aia portocalie cu muzicuta. Ai curatat-o in vreun fel? Ca eu nu i-am dat-o de frica ca e murdara si el suge tot! Pupici si te asteptam mai des!

Anis- dmi-am amintit ca a avut si Mario o per din asta, cand se trezea direct urland (se mai intampla si acum dar f rara) si doar il luam un pic in brate cateva sec si il puneam la loc si adormea (dar el oricum adoarme singurel) Inceraca asa. Daca spui ca de la colici nu e cred ca se sperie sau i se face pur si simplu dor de tine, nici eu nu am descoperit de avea. Mere eu ii dai golden dar si eu am avut probleme cu marul simplu si i l-am dat amestecat cu para. Incearca si tu asa daca para ii place ca am inteles ca marul e f imp ca are mai multe vit decat para. Pofta buna si nu te supara ca din cate vad Ingrid e o papacioasa nemofturoasa!

Simona mamica lui Mario 22.07.2005
http://pg.photos.yahoo.com/ph/simonaci79/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonaci79 spune:

Ella- pupici pt pau-pau, sa treaca repede durerea si sa iasa odata dintisorul care o chinuie.

Simona mamica lui Mario 22.07.2005
http://pg.photos.yahoo.com/ph/simonaci79/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ella2000 spune:

Corbioana, cela mai frumoase ganduri cu ocazia aniversarii! LA MULTI ANI!!!!!

Ankak, fii tare! stii sunt care au barbatzeii langa ele si sunt mai singure decat tine! asa ca o ...consolare! pupici!

Fetelor, sunt dezamagita... au fost MAMA si TATA si nu are rost sa subliniez! au sosit ieri la 10 am si au plecat la 4 pm ... au mancat un gratar si au leganat-o pe Paula 20 min si au pupat-o pe Iulia de cateva ori si " la revedere " ca MAMA MEA se simte rau !!!! asta de 5 ani! eu cum ma simt?! bat campii... cantand si fredonand... ca sa nu-mi simta fetele supararea... ieri , dupa ce au plecat sotzul... a dus-o pe Iulia la saniush... poate sa uit, ca Doamne! nu a zis nimik! stiti voi ca-mi faceam planuri ca vor sta pana dupa Ziua Indragostitilor!!!! asa ca "Parcarea" a plecat! cum ii spuneam la Brianamica...

ma apuca plansul asa ca sa uita... ma duc sa-i frec gingiile Paulei!

o duminica de vis! si sa fiti iubite toata viata !

ela 2000 si printzesele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ella2000 spune:

Paula a adormit! asa am o stare groaznica... sotzul a plecat sa-l duca pe tatal lui de la spital acasa... cumnata-mea imi da lectii de cresterea copiulului ... eu cu doi ea nici unul ...

Simona, dragutza ca intotdeauna... multumesc ! poate daca aveam un umar de-al vostru varsam toate care-mi sunt adunate! mai clachez si eu ca nu sunt din piatra!
maine va fi bine! promit !

ella si printzesele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Ella offf ,stiu cum e cu dintii astia.I-a trecut cu novocalimn nu?Daa are peste 7kgpoti sa ii dai 1di si 1 searaasta daca o doareSiona Simona si au disparut crizele asa dintr-odata?Cat a tinut?Mere o sa mai inerc si alte soiuri
Vreau si eu o reteta de avocado pt mine e papa


AniS si Ingrid *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005)
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

quote:
Originally posted by anis

Ella offf ,stiu cum e cu dintii astia.I-a trecut cu novocalimn nu?Daa are peste 7kgpoti sa ii dai 1di si 1 searaasta daca o doareSiona Simona si au disparut crizele asa dintr-odata?Cat a tinut?Mere o sa mai inerc si alte soiuri
Vreau si eu o reteta de avocado pt mine e papa


AniS si Ingrid *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005)
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."




Anis, a mea mananca ionatane. Ii plac mult, am nimerit si mai dulci, si mai acre...nu a facut mofturi. Poate le va accepta in combinatie cu alt fruct.

Avocado eu n-am gatit, dar ma bate si pe mine gandul sa incerc. Uite niste retete www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=23103" target="_blank">aici. Poate gasesti una interesanta, sa ma anunti....
Pupici!

Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Diana, m-am uitat la retete..parca sunt toate "din zise" eu vroiam ceva concret...facut de cineva.Ca acolo nu se zice nimik de cantitati..e asa general...si am dubii.

Ingrid a papat 110g de telina cu morcov


AniS si Ingrid *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005)
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corbioana spune:

Ella multumesc frumos de urari!

Ioana si bebe Andrei 27 iunie 2005

http://pg.photos.yahoo.com/ph/corbioana/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MONAI spune:

Salutare, gagici!

Am terminat cu chefurile, din pacate. Sara a fost extraordinara, dar tot ii place mai mult acasa. Sunt necajita ca nu prea a mancat nici astazi. Nu are febra, e foarte vesela, dar ma termina faptul ca nu mananca. Nici gingia nu mi se pare umflata, dar roade cu spor tot ce prinde. Daca nu-si revine in 2-3 zile ma pun pe facut analize. E posibil sa aiba ceva, desi nu are febra?

In rest e o minunatie mica, boscorodeste in limba ei non-stop. Cat stau eu la calculator o pun in centru de activitate si o am sub ochi. Nu a dormit iar azi-noapte, eu mereu sunt zombi, azi a fost mama pe la noi si mi-a complimentat cearcanele.
Nici ochiul ei stang nu arata prea bine, suspectez canalul lacrimal infundat, deocamdata fac masaj la greu, dar sigur nu scap de o vizita la oftalmolog.
V a pup, ma duc sa distrez cupchilu'.

Sa auzim numai de bine.
Mona si Sara (16/07/2005)

Scumpii de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ella2000 spune:

MonaI, care sunt manifestarile cand renunta la tzitzi?
Paula papa seara cu uitarile pe pereti si cu zambetele adresate lui tati si Iuliei... dimineatza ceva mai mult si peste zi il cam pupa ...daca astea sunt... ma orientez spre formula... ii cresc si dintzisorii...
Sper sa nu fie canal infundat... Sa auzim de bine!

Ella si printzesele

Mergi la inceput