Mamici casnice (8)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ange spune:

hahahaha de frica ca mi se inchide calcul. si raman cu mesajul netrimis am postat de 2 ori! sorry

am rezolvat-o cu scrisul.senx

ange,mamica de 2 ori

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Cami buna dimineata soare:))
pt Robertel, sa nu fie ceva grav si serios, sa treaca repede.

Dana abia astept sa vina Craciunul:))

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Flavia,mai bine:buna dimineata caciula ca stapanul n-are gura!
chiar nu am zis "neata"?!

Felicitari porumbel30!sanatate,refacere rapida si un cupil frumos si sanatos ca restul se aranjeaza

Flavia dar cu faci mama de le sti pe toate?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

inca nu m-am apucat de treaba...
off,la puisori bolnaviori..uite ca iarna asta am scapat de gripa sau mai stiu eu ceva!mucuti pe ici pe colo dar ín rest ok!
bai,io am o scuza deocamdata...nu poci face sport ca deh sunt graviduta!.poi dupa ce nasc cred ca ma apuc si io de abdomene,genoflexiuni,ceva acolo egal ce...sa vaz cu ce mo ajuta sotul!ca poate patrularea pe timp de noapte cu o puiuta in brate imi va ajunge sa dau jos,sa vedem ce o mai fi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

felicitari porumbel!
ce stii despre bebitza flavia,a fost totul ok la nastere,puiul cum e?
refacere rapida si te asteptam printre noi,porumbito!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Atata stiu despre porumbel ca azi s-a dus sa nasca, nu stiu detalii, dar sper sa fie bine

In seara asta o sa fiu cam absenta, ca ramane o prietena sa doarma la mine si sa-mi tina de urat, da va doresc distractie placuta

Cami am tras cu ochiul la un subiect incins, da incins mama, da-i bataie si afla cat mai multe lucruri sa ne zici si noua, mai capatam experienta:))))

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

al meu sot sa dus la medic,ca are niste dureri ingrozitoare de cap...si deaia sunt io pe aici!
unde e subectul cu pricina incins,ca si io vreau documentatie?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

ce subiect incins ,mai? Vb de ala de la ZZ unde a postat Cami?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Mamaaa,ce ne-am repezit la barfe!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=67589&whichpage=1" target="_blank">aici :))
Da ce-i ala zz?:) N-am mai fost demult pe acolo:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput