Poznasi de iulie-august 2004 (156)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata !
In primul rand sarbatoritelor !
2 - AndreeaB si mandra - sunt bine, doar ca nu pot intra pe forum, am vorbit oleaca pe mail.
Kim - a adormit mandra ... pe la 23,15, desi eram in sac de la 22,20, da` ne-am pupat, ne-am imbratisat, mi-a cantat, io era sa adorm ...
DanaSpeel - ce frumos e Ric carliontatul, foarte frumos !!!
Kro - ce face degetul Feliciei ?
Eli - sa stapaniti cu bine apartamentul !
AncaMaria - ce veti face, cautati gradi ?
Kity - sanatate multa si tie !
BlueAngel - ati si inceput procedurile legale ? Ati gasit bebelina ?

Voi stiti de cand nu am vazut io un film ? ... Cand apucati voi ??? Help !!!



Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Hehehehe, Daria, pai io nu poci viziona filme decind cind gizmo-ul doarme, asta inseamna noaptea, ca la prinz am alte indeletniciri casnice ! Asa ca seara, cind adoarme, maninc ceva si caut prin teancurile de dvd-uri .. sau ma uit pe HBO, am un serial care imi place enorm de mult, Sub pamint SRL ! Ba chiar am reusit sa vad si Cabina telefonica, simpatic film ! Asa ca la mine asta e rezolvarea, ca alta nu vad, cel putin momentan !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an
Gizmo in 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Am pus si neste pozici noi facute ieri, la "terenul de joaca" din Cora ! Le puteti vedea aici : La masinute

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an
Gizmo in 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Daria, eu tot noaptea ma uit la filme. In general, pot spune ca la ora 22 Stefi doarme. Pana adoarme Stefi, sotul strange in urma noastra,spala vasele si pregateste filmul. Bun, nu in fiecare seara, dar macar un film pe saptamana incercam sa vedem.

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Alice - ce fain e Gizmo, asa smecheros in masinuta :-) Imi place si echipamentul, aduce cu al nostru

Mey, da` io la 23,00 sunt franta, terminata, exterminata si nu rezist sa vad nimic dup`aia, adorm.


Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimilinca spune:

La multi ani Ioana si Oana!
Sa va bucurati de copilasi, sa fiti sanatoase si fericite toata viata!
Si scuze pentru urari cu intarziere...

Altfel, Daria, ma iau de mana cu tine ...filme!!! vreau si eu sa vad , numai ca adorm pe la jumate , asa ca nu am mai vazut unul intreg, cap coada de nu stiu cand.

Si de dimineata colegele mele vorbeau despre ce piesa de teatru sa mai vada ...

Da, lasa, ca acus acus mergem si noi la Tandarica ...
In viteza l-am vazut si pe Gizmo soferind prin Cora

Tuturor, o zi buna, sanatate la mamici si pitici care mai sunteti bolnavi sau in refacere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Andrea, la noi tot eu is cu strinsu, dar tati pregateste masa pentru noi, cea de seara, dupa care el e ocupat la pisiu - asta pentru ca in timpul zilei nu prea poate sa lucreze cind misuna Andrei prin casa -, iar eu ma uit la filme ... Daria, sa stii ca si eu mai adorm cu telecomanda in mina, la cita oboseala am !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an
Gizmo in 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Si eu abia astept sa merg la Tandarica, eu am lucrat acolo ceva vreme, sint curioasa citi dintre fostii mei colegi mai sint pe statele de plata ! Problema este ca nu stiu cum va reactiona Andrei, de asta mai astept sa mai creasca nitel ...

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an
Gizmo in 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimilinca spune:

Ah, si mai nou suntem fani Itsy Bitsy FM ne scuteste de a schimba casete, cd-uri ... oprim televizorul si Ilinca se distreaza auzind copilasi vorbind, cantecele, povesti... fredoneaza si ea "numi-e sica de bau bau".......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimilinca spune:

Da' la circ ati ajuns careva cu copilasii? O colega a fost cu fetita, mai mare cu o luna decat Ilinca, si cica aia mica s-a comportat tare bine...
Mi-ar place si mie sa o duc, numai ca nu prea imi convin orele la care sunt programate spectacolele: in w/e la 3 dupa amiaza! si doar duminica seara la.6.30, da' nu prea mai am eu chef sa ies din casa, ma pregatesc pentru luni, mai o manichiura, un calcat ....

Mergi la inceput