Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (46)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gavrilia spune:

Buna Godzila!

Si eu sunt asistent social!Mi-ar placea sa stiu unde are sediu fundatia,bineinteles daca imi poti spune .Tu ai terminat facultatea in Bucuresti?

Multumim pentru primire!

"La multi ani" pentru cei care maine implinesc 4 respectiv 5 luni

Gabriela si de 4 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Bun venit noilor mamici gabitz si gavrilia.

Irina si Vladut (26.08.2005)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mysweetest spune:

Bun venit noilor mamici si bbi!

Irina da am observat si eu ca nu-i tine de foame piureul si astazi i-am dat aproximativ 200 ml..a mai dat si pe alaturi ca se naclaise cu tot cu manute pe care si le baga in lingurita si apoi da pe oki, pe hainute...
Eu astazi i-am dat piure si cu putina carnita, nu i-am dat branzica deloc(eu o fac din 100 ml laptic cu o pastila de ca lactic).

A facut adineaori a 2 a kk pe ziua de astazi si mirosea.....simteam ca mi se face rau cand il spalam la chiuveta..cred ca de la marul de dimineata sau de la supa piure ...

Si copilul meu mananca mai bine de cand cu cele 2 mese diversificate. .daca nu ii dau nika ..nu vrea nici lapte pana dupa -amiaza(am probat sapt. trecuta).

Eu una m-am saturat de atatea supe...in fiecare zi tb sa manance supe? Voi le preparati in fiecare zi ?


Acum doarme somnul nr.3..diversificarea produce somn ? Poate ma tine iar pana la 12 noaptea ..

Nici noi nu am mai iesit de sambata afara fiindca e ger ...sper sa la sf. saptamanii sa putem iesi iar.


Marlena & mysweetest Alexandru *3 septembrie 2005*
uite atat de mari suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Acuma rad, dar vad io cand a creste mare daca imi mai vine cheful de ras daca mai trage Petra asa de baieti
Un calduros Bine ati venit! fetelor noi. Aici suntem cele mai multe fete... Suntem indragite

Irina81, vad eu cand ii dau prima data cum se comporta (la branzica).
Ege, imi plac si pozele tale cu marea....Mai ales cum sta ege in scaunel, pe gheata. Nu vi-a fost frica sa mergeti pe acolo?
Nicole, nici noi nu am iesit de 2 zile afara, daca si maine e asa ger (zic astia ca se domoleste), iesim doar poimaine.

Am vreo 2-3 virusi in calculator, ca nu ma lasa sa citesc nici un CD sau DVD ca mi se reseteaza. maine il face sotul calculatorul (sper!). De fapt el spera mai tare, ca trebuie sa isi termine lucrarea saptamana asta.

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)
Poze cu noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60154" target="_blank">Povestea nasterii & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Varsta lui Petra

www.euroski.go.ro" target="_blank">Scoala de Ski

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

Gabriela bineinteles ca iti pot spune. Are sediul la Centrul de Servicii sociale "Sf. Ecaterina" in sect. 1, langa Arcul de Triumf. Da am terminat fac. in Bucuresti, promotia 2000. Tu esti pe undeva? Ai vre-o poza caci lumea-i mica poate te recunosc



Vera & Iulia Maria (17 octombrie 2005)



POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mysweetest spune:

Pai daca tot e vorba de cine va merge primul, cine va vorbi primul ..cred ca Petra se casatoreste prima daca mai trage asa de baieti ..glumeam...

Marlena & mysweetest Alexandru *3 septembrie 2005*
uite atat de mari suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Marlena, stiu ca ai glumit, dar mai sti?! Ti-ai colorat nik-ul? parca nu era asa?!!

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)
Poze cu noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60154" target="_blank">Povestea nasterii & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Varsta lui Petra

www.euroski.go.ro" target="_blank">Scoala de Ski

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mysweetest spune:

Da l-am colorat iarasi ...e red nr.3...dar parca e prea gros.
Am fugit ca tipa baiatul cat il tine gura...are un tipat de-ti sparge timpanele.

Marlena & mysweetest Alexandru *3 septembrie 2005*
uite atat de mari suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

Cristell ai o fata superba. Te farmeca cu ochii aia

Vera & Iulia Maria (17 octombrie 2005)



POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Mia-m cumparat si eu ceva glow, sa vad cum arata!!

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)
Poze cu noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60154" target="_blank">Povestea nasterii & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Varsta lui Petra

www.euroski.go.ro" target="_blank">Scoala de Ski

Mergi la inceput