Infectii urinare

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramona71 spune:

Alionushca;mersi pentru sfaturi
Am inceput sa iau medicamentul asa cum mi- a zis dc pt ca am stat si m-am gandit ca treb sa am incredere in el...daca nu voi avea o sarcina plina de stres.In plus prietena mea a avut 2 copii care i-a nascut cu dc asta.
Acum vroiam sa va intreb daca voi stiti care sunt parametrii normali la citirea unor analize.Astazi mi-a venit plicul cu analizele facute la genic si eram curioasa sa vad cum stau...
Mai e cineva printre noi care i-a vit elevit?
Pt ca eu le iau si imi e tot timpul greatza iar ieri...nu va spun...Asa ca azi dimineata nu le-am mai luat si ma simt f bine...Am sa fac o pauza de 3-4 zile si apoi am sa vad.
Vroiam sa stiu daca si voua vi-i s-a intamplat?
Va pup pe toate si BUN VENIT NOILOR BURTICI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bilusik spune:

Buna fetelor, eu am o problema mi-am facut analizele care trbuies facute pentru a face un bebe sanatos, dar nu am asteptat rezultatele, si pana vin reziltatele deja.....ma intelegeti..
peste o saptamana vrau sa-mi fac testul de sarcina...dar am o problema care ma sperie fac pipi foarte des si pe deasupra ma si jeneaza, ma deranjeaza cand urinez..
..imi este frica ...a mai fost cineva in situaia mea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

pot fi semnele unei infectii urinare dar nu neaparat. Printre analizele astea ai facut si sumar de urina si urocultura? Atunci vei afla daca ai sau nu infectie urinara.

Mami de fetita si de baietel 20+

Mergi la inceput