Problema de logare la membru nou

Problema de logare la membru nou | Autor: codruta_grg

Link direct la acest mesaj

Mesaj de la membru nou: "ieri am putut trimite mesaje, azi am intrat din casuta mea direct in forum unde sunt datele personale si imi zice-casuta de activare inactiva, si prin urmare Stop,nu ma mai pot duce mai departe". Eu nu am inteles mesajeul, sunt ceva probleme la membrii noi sau la setarile personale?
Multumesc!

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)
Poze cu noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60154" target="_blank">Povestea nasterii & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Varsta lui Petra

www.euroski.go.ro" target="_blank">Scoala de Ski

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Scuze dar nu am inteles mare lucru. Poate reformulati. Care este problema?

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Uite Mariu, am intrebat-o inca o data: "cheia de activare nu a fost gasita in baza noastra de date.Va rugam sa va inregistrati din nou sau sa trimiteti un mail la Administrator pentru nelamuriri"


Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)
Poze cu noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60154" target="_blank">Povestea nasterii & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Varsta lui Petra

www.euroski.go.ro" target="_blank">Scoala de Ski

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

codrutza daca am inteles bine treaba sta cam asa:

membru nou inregistrat, care ieri a postat pe forum mesaje dar azi nu mai poate posta pt ca aii apare mesajul cu cheia de activare. corect?

te rog sa ne spui care este numele membrului respectiv. multumim,


Freia si Alexa


Intram in legalitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Exact Freia, asa mi-a spus. A postat ieri 2 mesaje, iar azi n-a mai reusit.
Numele utilizatorului: ionaina.


Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)
Poze cu noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60154" target="_blank">Povestea nasterii & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Varsta lui Petra

www.euroski.go.ro" target="_blank">Scoala de Ski

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

io n-am vazut nimic in neregula cu contul ei. se intampla asta numai de pe PC ei sau de la orice PC? daca e numai de la PC ei poate sa fie legat de cookies. daca e general, mai da un semn sa rugam Adminul sa se uite.




Freia si Alexa


Intram in legalitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Multumesc Freia ! Mi-a scris ca a reusit sa se logheze. Poate a avut probleme de conexiunea sau cu cookies-urile.

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)
Poze cu noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60154" target="_blank">Povestea nasterii & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Varsta lui Petra

www.euroski.go.ro" target="_blank">Scoala de Ski

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionaina spune:

sunt membra noua, cea cu problema de logare.am incercat acum din nou si de data asta merge.nu stiu care a fost problema, dar s-a rezolvat.va multumesc pentru ajutor.


Ioana si bb Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

cu placere

inchid subectu ca problema fu rezolvata.


Freia si Alexa


Intram in legalitate

Mergi la inceput