dureri acute in partea dreapta!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Zuzi spune:

Si eu am avut aceasta durere in dreapta. M-am trezit si noaptea din somn de durere. Dar dupa o perioada a trecut de la sine. Ginecoloaga m-a asigurat ca este ligamentul rotund care se intinde din cauza sarcinii.
Si eu m-am speriat sa nu fie apendicita. Dar la apendicita trebuie sa te doara si piciorul.
Sanatate si ai rabdare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Lamine durerea e in partea stanga. Foarte rar ma doare si in partea dreapta. Am fost la dr. mi-am facut analizele, nu am infectie urinara. Nimeni nu stie ce poate fi. Adevarul e ca ar fi trebuit sa imi fac si o eco abdominala, dar nu am mai ajuns si acolo. Dar acum, cum vad ca nu sunt un caz singular, nu mai stau cu stres.

12+
Mai am 17 de zile pana la nunta
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raalucutza spune:

ANAIRDA36 si ANGE apendicita nu mai am!asa ca nu e din cauza asta!acum ma mai lasa si ma apuca din nou!dar nu mai e asa de intensa durerea!pe 14 merg la control!ZUZI SI A.CICEL multumesc de sfaturi acum vad eu marti ce si cum!A.CICEL am vazut ca imediat de casatoresti! CASA DE PIATRA SI NUMAI BINE!

RALUCA 25+ http://community.webshots.com./user/raalucutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by raalucutza
A.CICEL am vazut ca imediat de casatoresti! CASA DE PIATRA SI NUMAI BINE!

RALUCA 25+ http://community.webshots.com./user/raalucutza



Multumesc frumos.

13+
Mai am 16 de zile pana la nunta
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amnezi@ spune:

Am vazut ca ati discutat despre durerile de picior.Vroiams a va spun ca ma doare si pe mine piciorul drept si in locul unde m'am operat de apendicita si nu inteleg dc.Despre o infectie urina nu stiu ce as putea spune...Intradevar ma ustura cand urinez si am fost sa imi fac analizele...dar dak stie cineva ce-s cu durerile astea.Insarcinata nu sunt.control la ovare am facut au zis k nu am nimic.nu inteleg ce-s cu durerile acestea!:(....astept parerile voastre

Mergi la inceput