nu merge butonul cautare?

nu merge butonul cautare? | Autor: felicia74

Link direct la acest mesaj

am incercat sa recitesc unele subiecte postate de mine la "Parintii intreaba, ...", printre care: "bb puturos la supt", "Fenobarbital la icter", "Ce parere aveti despre mameloane silicon", "Cantar - de care".
Am dat mai multe cautari numai in titlu, dupa cuvintele puturos, fenobarbital, supt, silicon, mameloane, cantar, incercand fiecare cuvant in parte. Nu au fost gasite subiectele pe care le voiam.
In schimb, la arhiva mesajelor postate de mine, le-am gasit usor.
Ce se intampla?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

la mine a functionat. i-am dat sa caute "Fenobarbital, icter", la Parinti intreaba, sa caute numai in titlu, am BIFAT cauta in arhiva si mi-a intors rezultat.

asta e linkul la cautarea facuta de mine: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=38909&SearchTerms=fenobarbital,icter

probabil nu ai bifat sa caute in arhiva si de aceea s-a intamplat asa. dar cautarea merge.


Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Freia exact, nu am bifat arhiva. Multumesc de lamurire!

Dar de cat de vechi trebuie sa fie subiectele ca sa intre in arhiva? Ca sa stiu pe viitor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Freia ce ai gasit tu nu e subiectul meu, acesta este deschis de gandacelu in 2004.
Al meu este deschis pe 25 noiembrie 2005 si are 2 pagini.
Am mai incercat odata, iar de data aceasta am bifat si arhiva. Pe al meu nu il gaseste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

tot nu merge butonul cautare! Nu poate nimeni sa ma ajute?

Felicia + Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:

Merge, dar nu merge bine deloc si nu gaseste mai nimic. Am remarcat si eu mai demult, pina la urma a trebuit sa-mi gasesc subiectele "manual". Trebuie sa vorbim cu ADMIN sa rezolve problema, cind are timp...


"La beauté est une demi-faveur des dieux, l’intelligence en est une entière."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Eu am gasit subiectele dand cautare dupa numele tau, fara nici un alt cuvant. Oricum, posibil sa fie si vreo eroare prin optiune altfel ar trebui sa dea rezultate la orice cuvant cauti nu numai dupa nume.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Oana multumesc mult! Daca ai anuntat administratorul, ar trebui sa se rezolve.

Felicia + Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput