Constanta la apel!! (65)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Fetelor, ce e ala ticker...?

de la Mada si minunea Sofia Maria, 12.08.2004
POZELE NOASTRE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

buna dimineata!
noi am avut o noapte mai agitata.probabil din cauza dintisorului.norocul cu sotul care a avut grija de fata spre dimineata.asa ca azi sunt cam beata.poate reusesc sa treag si eu un pui de somn mai tarziu.

multumim pt felicitari


ege

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Mada, tickerul este o chestie care spune varsta exacta a copilului. Vezi la mine la semnatura scrie "Ticker Paul" da pe el si vei vedea. Exista un site special care face tickere si pt. gravide sa vada cat mai au pana nasc sau pt. copii si spun varsta copiilor.

Oana si Paul (3 iulie 2002)
oana5874@yahoo.com
poze
Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

FETELOR, chiar nu ma-ti auzit?Nu vrea nimeni o intalneala, un fel de party pentru Sanzii care pleaca asa de repede?

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mygirl spune:

Sinzi, felicitari si mult noroc in noua aventura!
Cornelia, bafta si tie in prima zi de munca!

Ege, ne-ati luat-o inainte,felicitari pentru dintisor! Alex are 8 luni jumate si inca nici un dintisor la vedere, insa simptome din plin..macar am pe ce da vina- cand e maraita, nu mananca sau se trezeste des zic ca-i de la dinti.
Si daca e vorba de prty, venim si noi! De data asta o sa fac tot posibilul sa nu mai lipsim, mai ales ca Alex e innebunita dupa copii.


Oana,de Alexandra-Elena (18 mai 2005)
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

partyyyyyyyy!

sanzi - si o sa ne faci cumparaturile de pe e-bay?
felicitari tatiana - ce sot grozav ai pleaca des de acasa dar si vine des.
al meu...in 4 luni cred ca a si uitat cum mai arat.
e shocat mereu cand se intoarce:ma lasa cu parul scurt ma gaseste cu el lungutz, sau invers.ba ma lasa blonda si ma gaseste roscata sau altcumva.si tot asha.

pupici


jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine dimineata!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ziua buna
azi am o zi super ocupata asa ca va pup din fuga si va doresc sa aveti o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Salutici!
Poate va era dor de noi!
Avem cateva noutati: Bibi de azi merge la cresa la Big-Ben. Dimineata cand am dus-o a fost asa incantata de copii si de ce a vazut ca nici nu si-a luat la revedere de la mine.A ramas hotarat ca daca sunt probleme ma vor suna sa-mi spuna. Pana acum nimic...
am fost si noi in clubul muciosilor si pt. ca se apropia ziua de mers la cresa am trecut-o pe Augumentin(la pp medicului pediatru-a fost primul antoibiotic de pana acum.). Nu a facut temperatura deloc, in schimb avea mucozitati abundente de nici noaptea nu putea sa doarma pt. ca se inneca. Acum suntem bine.
Am reusit sa dau si examenul de revenire din CIC. Am scapat si de asta.Urmatorul obiectiv este sa reusesc sa-mi obtin un spatiu pt. birou. Cum am spus, greu de obtinut, dar nu imposibil.
Madalina, te-au sunat de la Casa de pensii pt. stimulent sa aduci nu stiu ce adeverinta? Deci luna viitoare nu ma bazez pe banii astia, cine stie cand ne vor da...au 60 de zile la dispozitie...si acum erau asa bineveniti cu cresa fetii.....

O zi minunata tuturor!


Pozele noastre !

Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Dragelor, va sriu in graba: si eu am o zi aglomerataaaaa.....
Sebi m-a trezit dis-de-dimineata: <mamiiii, apaaaa! ebi ige.... fufu: FU, FU> (mami, apa, sebi frige, suflu: fu, fu), avea febra mare si-si sufla singur, de zor, sa se racoreasca.....
A venit d-na dr la noi: de data asta, avem vezicule in gatut.....
(logic, ma ustura si pe mine in gat!)
Chiar nu stiu ce sa ma mai fac cu bolnaviorul meu mic.......

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

fetelor am innebunit!

sa va arat ce am facut eu de dimineata:
http://community.webshots.com/album/546994782FEWgKZ

sper sa va placa.
si aveti mila de mine ca e prima data cand fac.


(poze de la motz nu am cine stie ce ca am filmat :( )

jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine dimineata!"

Mergi la inceput