Balantze [dez]echilibrate-18

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sanziana72 spune:

Ups, eu sunt absenta nemotivat, adica nu sunt in sesiune! Dar nu sunt nemotivat ca tocmai m-am mutat saptamana trecuta si acum sunt in curatenie generala.

In rest ne pregatim de mare la sfarsitul lui iunie si mamanca si asta din timp. Trebuie gandite toate bagajele: olita, pampersi, colac...

Complicat. Parca era mai usor in sesiune, macar stiam dupa ce invat!

Eu am avut luna trecuta intalnirea de 10 de la terminarea facultatii. Am tras un chef pe cinste.

Bafta tuturor!

Sanziana & Marina (03/10/2004)
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/sanziana72/my_photos

Be carefull of what you wish for, cause you might get it! / Ai grija ce iti doresti ca s-ar putea sa primesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

Fetelor..eram taman pe pagina 5

Haideti la raport!

IOANA si Luca-Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elisor spune:

Salutare !
Mai primiti intariri? Daca nu e prea tarziu as vrea sa fac parte si eu din gasca voastra.
Sunt o balantza nascuta in 7 oct.
Va pup.


A & B
Eli si puisorii Bianca Andreas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Noutati:mi s-a accidentat sotul si s-a ales cu un picior rupt si 2 coaste,asa ca eu si Rudy vizitam spitalul zilnic si petrecem o gramada de ore acolo cu tati.Si colac peste pupaza cel mic s-a racit si el,are nasucu infundat si plange de foame caci nu poate sa bea laptic ci trebuie sa se opreasca la fiecare 2-3 secunde,si sa vedeti cum mai plange de nervi.Eu i pun picaturele,...il curat in nesuc,of,of,le trecem noi cu bine pe toate,dar trecui saptamana trecua prin niste spaime cat casa.Va pup si bafta in tot ce faceti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Bine ai venit Eli!!!

Noi am fost tot w-e-ul prin Herastrau unde ne-am pictat pe fata,ata copiii, cat si mama!!!!
Cred ca vineri voi pleca in vacanta, asa cum v-am spus, deci voi fi lipsa la apel!

O saptamana buna va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elisor spune:

Cary multumesc de primire si vacanta placuta!

Delia greu trebuie sa-ti fie cu sotzul in spital, am trecut si eu acum 2 ani prin asa ceva cand mi s-a accidentat sotzul si era sa-si piarda un deget, noroc ca l-a salvat. Asa ca stiu cum e sa te trambalezi in vizita la spital si cu copilul.
Refacere rapida sotzului si sanatate celui mic (cum il cheama?), las'ca treceti si peste asta.

A & B
Eli si puisorii Bianca Andreas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana72 spune:

Elisor, na ca dau si aici peste tine. Din ce an esti ? (daca nu sunt indiscreta).

eveline, raalucutza ! Ne-am mai inmultit pe 17 octombrie.

Alina, Riara, Herra de la Marina, ca sunteti toate nascute in aceeasi zi.

20 octombrie - Kristinutza (3 octombrie 2005) - asta inseamna ca ai nascut pe 3 octombrie ? Marina asteapta intariri.

Cum vi se pare acesta perioada balantelor ? Sunteti in echilibru sau dezechilibru ?
Eu nu prea stiu (asta o fi insemnand dezechilibru !?).

Sanziana & Marina (03/10/2004)
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/sanziana72/my_photos

Be carefull of what you wish for, cause you might get it! / Ai grija ce iti doresti ca s-ar putea sa primesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elisor spune:

Sanziana sunt din '72, nu e nici o indiscretie, ca n-am nici o chestie cu ascunsul varstei
Nu stiu cum ma simt, azi fiica-mea implineste 1 anisor, asa ca emotii, bucurie...si mi-e somn de pic din picioare...exact ca acum 1 an.

A & B
Eli si puisorii Bianca Andreas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Draga Eli, SA TRAIASCA BIENCUTA! sa fie sanatoasa, sa aiba noroc si sa va bucurati de ea;sper sa puneti de-o petrecere!?

Sper sa am vreme buna in vacanta,ca de distractie n-o sa duc lipsa!

Of, of, mai, mai;eu tot singurica pe 19 octombrie!

Sunt destul de echilibrata, m-am obisnuit si cu, capriciile vremii asa ca:TOT INAINTE dragelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elisor spune:

Cary multumesc de urari, sigur ca punem de-o petrecere, dar o amanam doua saptamani din motiv de santier. Ne-am apucat la inceputul lui mai si nici in cele mai negre cosmare nu-mi imaginam ca n-o sa fim gata de ziua ei, asta e!
Dar un tortulet si un la multi ani tot a avut si ieri chiar si asa cu casa-n haos.

A & B
Eli si puisorii Bianca Andreas

Mergi la inceput