O nastere (aproape) asa cum am visat

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marib spune:

ck3, cumva e nasterea pe care am vazut-o acum o saptamana si ceva la Antena 1 ? Moasa era tot Vania Limban...si tot cu muzica a nascut si graviduta aceea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama_kaly spune:

FELICITARI pentru printesa Ana!!Sa va traiasca si voi sa fiti fericiti alaturi de ea!io 29(fix) cu Seby Poze mami si bebe
Poze noi burtica si hainute Seby Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bic spune:

Sa-ti traiasca Ana!
Ce chestie, povestile noastre de sarcina si de nastere sint asemanatoare. O sa postez si eu povestea mea sa vezi ce seamana. Oare sint eu cu un alt nick???

Smaranda, 03.11.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ck3 spune:

Buna seara de duminica :)

In primul rand nu, nu sunt eu cea filmata cu Vania, desi am vrut sa sun la emisiunea aceea si nu m-au lasat..Sa zic si eu asa de bine de nasterea naturala, ca doamna aia care co-prezenta emisiunea era tare fana cezariana..

In al doilea rand multumesc din nou ptr urari, tare dor mi-e sa fiu din nou , m-am simtit asa bine si speciala!

Si-n al treilea rand hello [green]bic[/green, ma bucur ca si tu ai avut o experienta similara si abia astept sa o citesc! si sa-ti traiasca si tie smaranadita mai mare cu o saptamana decat anna!

noapte buna tuturor si o saptamana buna sa vina- ca unii au inceput deja un pic serviciul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doroti_5 spune:

Bravo bb Ana, a venit la timp si usor!!
Felicitari si sa fie tot atit de cuminte si ascultatoare in continuare!!

doroti_5 27+ si Natalita-Elena
evolutia bebe
foto mami pina la bb si dupa

Mergi la inceput