Berceni

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns joker spune:

eu sunt mai "nou" venit.stau aici din `81 si pot sa ma mandresc ca stiu cartierul asta ca-n palma,poate chiar si mai bine.daca vreti sa aflati o farmacie care da retete pt mai mult timp,incercati la piata"straduintei",undeva chiar in incinta pietei langa zona in care se vand oo.daca aveti nevoie de o informatie anume si e sotia on-line,trimiteti un PM.
Nota explicativa:asta e sotul meu...care se fofileaza pe aici...
Joker...mama de ied zapacit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pd spune:

Si eu tot in Berceni - Brancoveanu. Stiu farmacia din piata, dar cand am cautat medicamente gratuite nu m-am gandit la ea. Am mai gasit gratuite pe Brancoveanu (nu mereu), la farmacia de la parterul blocului care a vis-a-vis de benzinaria Petrom (aia mai veche).

Paloma si Cristina-Maria(14 iunie 2004)
http://community.webshots.com/user/paloma297
Poze noi si Poze Craciun
Vacanta Antalya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Buna dimineata !Cam slabuta miscarea pe aici .Ce faceti oameni buni ,sunteti ocupati ,asa-i?Si io am o gramada de invatat si nu am chef ,asa ca bantui pe forum .

Mama lui Andreiutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joker spune:

uff,cunosc strea.acum parca imi vine sa ma injur ca am dat la doua fac...eu nici nu bantui, dorm non stop

Joker...mama de ied zapacit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Buna fetele! Si eu tot in Berceni - pe Oltenitei, str.Cap.Ghe.Ion.
In legatura cu farmaciile cu retete gratuite, eu iau de la cea de la big, sunt la casa opsnaj, dar in ultimul timp am cumparat medicamentele pt. ca pediatrul nostru e la policlinica Elias si e prea departe sa mergem pt. o reteta...

Oana & Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

Ex-Berceni se pune?
Am stat acolo (parintii inca mai stau), pana in 2002, cnd am emigrat in Franta.
Eu stateam la Pta Resita. Ma credeti ca am momente in care mi-e dor pana si de Big?

Lumy- mamica lui www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">David Andréi (11 Martie 2004)



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David


Yesterday was the past, tomorrow will be the future,but today is a gift, that’s why we call it PRESENT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi68 spune:

quote:
Originally posted by spic de grau

Ex-Berceni se pune?
Am stat acolo (parintii inca mai stau), pana in 2002, cnd am emigrat in Franta.
Eu stateam la Pta Resita. Ma credeti ca am momente in care mi-e dor pana si de Big?

Lumy- mamica lui www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">David Andréi (11 Martie 2004)




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David


Yesterday was the past, tomorrow will be the future,but today is a gift, that’s why we call it PRESENT



Si eu am stat la Piata Resita si tot pana in 2002 cand m-am casatorit si mutat in Germania.
Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

Gabi - scoala unde ai facut-o? Eu la 165 (am terminat in '90).
Stateam spre "Moldoveni" (distanta intre Pta Resita si Luica era cam egala).

Lumy- mamica lui www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">David Andréi (11 Martie 2004)



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David


Yesterday was the past, tomorrow will be the future,but today is a gift, that’s why we call it PRESENT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi68 spune:

Lumy si eu am facut scoala generala tot la 165 (eu am terminat in ´82).Pai daca stateai spre "Moldoveni" inseamna ca nu stateai departe de mine,eu stateam chiar la Piata Resita.
Gabi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

quote:
Originally posted by gabi68

Lumy si eu am facut scoala generala tot la 165 (eu am terminat in ´82).Pai daca stateai spre "Moldoveni" inseamna ca nu stateai departe de mine,eu stateam chiar la Piata Resita.
Gabi



Am inteles! Tu pe cine aveai ca profesori? Diriginta mea era Hoanca (biologie), la mate am avut-o pe Eremia, la romana era una noua - Dinica parca. Am facut muzica cu Florea, istorie cu Albert. Ah! si la atelier pe Gherghe! Pe voi va stresa cu cantecele patriotice?


Lumy- mamica lui www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">David Andréi (11 Martie 2004)


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David


Yesterday was the past, tomorrow will be the future,but today is a gift, that’s why we call it PRESENT

Mergi la inceput