Topul restaurantelor din Bucuresti (2)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns superkat spune:

Da, Cristina, am dat avansul la Capitol. Sper ca o sa fie bine. Acum nu ma mai agit asa de mult. mai am pana la anul in septembrie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

quote:
Originally posted by superkat

Da, Cristina, am dat avansul la Capitol. Sper ca o sa fie bine. Acum nu ma mai agit asa de mult. mai am pana la anul in septembrie.



Ma bucucr pentru tine!!! Sper sa fie bine si scuze ca am fost atat de insistenta!!!

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trancmi spune:

buna seara!

stie cineva sa-mi spuna ceva...orice despre restaurantul rustic Calipso??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anduril spune:

Hop si eu, fara legatura cu "mersul" discutiei in prezent, sa recomand o locatie. Este pentru cei care vor ceva special, nu se tem de distanta si vor sa faca nunta vara / toamna. Este vorba despre studiourile de la Buftea, unde eu am avut nunta pe 16 septembrie si a fost realmente de vis. Nu cunosc foarte bine toate detaliile financiare, s-a ocupat dumnealui, dar va pot spune ca sunt comparabile cu multe dintre restaurantele din Bucuresti unde am mai intrebat si care sunt mentionate si la acest subiect, iar in pret este inclus si transportul invitatilor la si de la studiouri. Iar mancarea a fost o nebunie. Dar poate vreti sa va faceti o idee. Pozele cu imagini cu aranjamentul sunt in pagina 3 din album.

Toate bune,

O mireasa de 2006

*Imagination is more important than knowledge*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medisor spune:

Buna,

e pt. prima oara cand scriu pe un forum, din pacte nu prea am timp pt. asa ceva, dar acum am nevoie de ajutor, asa ca mi-am facut timp.
stie cienva un nr. direct de la cei de la Hotel PArc de pe Poligrafiei - Bucuresti. Am vrea sa facem nunta acolo si vreau sa ma interesez ce si cum. Eu tot sun pe nr. de la receptie dar cand imi dau legatura la departamentul care se ocupa de evenimente nu mai raspunde nimeni.

De asemenea, m-ati ajuta foarte mult daca mi-ati putea indica si alte restaurante unde se poate face o nunta frumoasa cu 200-250 invitati.

Va urez mult succes in toate

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bondo spune:

Buna fetelor,
Stiti ceva de restaurantul Hotelului Diplomat? Eu acolo as dori sa fac nunta si m-ar interesa orice informatie aveti despre el, cum este mancarea, cum se comporta ospatarii....pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Intreb aici daca se poate sa-mi raspundeti la o intrebare: aveti idee cat costa un meniu la un rest de 3* de revelion?

Liliana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana-alexia spune:



Buna seara,
Stiti ceva de restaurantul Dumbrava de pe Vacaresti.
Am fost astazi si l-am vazut si ne-a placut foarte tare,dar nu prea stim nimic despre el.
M-ar interesa orice informatie aveti, cum se comporta personalul,cum este mancarea....orice stiti ma poate ajuta.
Multumesc mult.


DANA & ALEXIA (12.06.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau2toma spune:

Mai fetelor ,la Churrascaria Carnivore din Baneasa ,a facut cineva nunta?Tocmai ce l-am inchiriat si tare as fi curioasa sa aflu o parere despre acest local ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

Am vazut de curand cortul de la Palatul Stirbei si e ... ca-n filme !

PisiX,
Viitoare Mami (O data si-o data)
Cel mai tare film !

Mergi la inceput