Mamici din Japonia ( 4 )

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

quote:
Originally posted by Dandush

DEVYLLA,ai reusit pana la urma sa afli adresa de care aveai nevoie? A disparut postarea ta de pe "Discutii generale".Nu stiu daca ai vazut, dar ti-am trimis un link acolo. http://www.searchromania.net/
Va doresc tuturor o seara cat mai placuta

If u wanna c the rainbow,u have to put up with the rain.

Dandush iti multumisem la subiect(subiectul a fost mutat la sectiunea Lectii,on line),iti mai multumesc odata aici merci frumos!Am gasit adresa!



boze
poze noi
floricele pe campii


"Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati."
Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dandush spune:




[/quote]Dandush iti multumisem la subiect(subiectul a fost mutat la sectiunea Lectii,on line),iti mai multumesc odata aici merci frumos!Am gasit adresa!

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor. Nu stiam unde disparuse pagina si nici unde a fost transferata. ici

If u wanna c the rainbow,u have to put up with the rain.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zina23 spune:

Buna la toate mamicile...Ce face-ti? E super linsite pe aici? Treaba cu pitici? O seara placuta va urez.

Georgy & Roberto-Akira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zina23 spune:


Hellooo!!!
Unde sunte-ti?

Georgy & Roberto-Akira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Samurai-lady spune:

Buna ,

Ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi?
Pentru prima oara merg akasa cu Kenta care are akum 3 ani si 3 luni.
Primul lui zbor cu avionul,ce trebuie sa iau neaparat cu mine in avion?

Astept sfaturile voastre

Va multumim mullllt de tottttttt.

Samurai-lady si bb Ken

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Samurai-lady" target="_blank">Pagina personala DC

Web-poze Kenutz

www.desprecopii.com/info.asp?id=486" target="_blank">Cum a venit pe lume Samurash bebe




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lory_k spune:

'NEATA MAMICILOR!Ce mai faceti? Cam slaba activitatea pe-aici! Nici eu n-am prea mai avut timp sa va scriu ca, dupa cum v-am mai spus ne pregatim de plecare, sapt. viitoare marti, avem avionul spre Ro, si suntem tare aglomerati acum pe ultima suta de metri!

SAMURAI-LADY, in primul rand, daca este primul drum asa lung, eu zic sa-ti iei cu tine NERVII DE OTEL! Daca pleci impreuna cu sotul iti va fi mai usor, daca nu...cam trist!De ce iti spun asa? Pt. ca Alinutul meu datile trecute cand am fost acasa, a colindat tot avionul, norocul meu a fost ca am fost cu sotiorul dar oricum am fost epuizati la maximum. Asa ca...in legatura cu bagajul, eu zic sa nu iei prea multe lucruri decat ceva de schimb, lapte(daca mai bea), sucuri, ceva jucarii cu toate ca i se mai dau si in avion cadou,ceva biscuiti, napolitane sau ce stii tu ca-i plac mai mult, servetele umede...nu-mi prea vin acum in cap prea multe...oricum e bine ca are locul lui si i se va da si mancare. Cam atat! Nu ne-ai zis cand pleci!Ar fi super daca am merge cu acelasi avion! Va pup, va urez drum bun si astept sa ne povestesti cum a fost!
Fetelor, dupa cum v-am zis, sunt tare ocupata acum dar am sa fac tot posibilul sa va mai scriu pana plec, va pup pe toate inclusiv pe samurici, o zi buna va doresc si sa auzim numai de bine!
Lory_kluiALIN CRISTIAN


http://community.webshots.com/user/alink119

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zina23 spune:


Buna ...
Ce misto de voi...va duce^ti acasa...noi am fost in februarie...si a trecut asa repede timpu..
Desi pitiku meu e mic ...nu pot sa dau sfaturi...dar cand ne-am intors..precizez am plecat singura cu bebe si ne-am intors toti trei intre timp a venit si sotu...in avion mai era o romanca cu baietelu ei de 2 ani si ceva .....cum ai zis si tu Lory_k umbla pitiku prin tot avionu...mamica lui ea non-stop dupa el... Pitiku avea o placere ..sa se duca la toaleta si sa traga apa...
Deci subscriu la NERVI DE OTEL, apoi cateva hainute ...pampers, servetele umede, jucari, biberon...si daca te duci singurica cam atat ca e fff.greu sa ai grija de toate.
Bafta si ave^ti grija de voi... pentru pitici

Georgy & Roberto-Akira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lory_k spune:

'NEATA MAMICILOR SI SAMURICILOR! Ce mai faceti? Chiar asa de ocupati sunteti?

Si noi suntem, maine plecam spre Tokyo, daca e vreme frumoasa dam o fuga pana in Disneyland, si marti plecam spre Ro.
ZINA, merci mult!
SAMURAI-LADY, ai citit ce ti-am scris? Ce parere ai?
Mamicilor, noi acum am venit de la cumparaturi, astea au fost maruntisuri pentru drum,mai avem de bagat cate ceva in geamantane, asa ca trebuie sa ne luam ramas bun de la voi, va pupam si sa auzim numai de bine!
Lory_kluiALIN CRISTIAN


http://community.webshots.com/user/alink119

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zina23 spune:


Buna seara mamici...unde sunte-ti? Ati plecat toate in Romania?
Drum Bun si sedere placuta, Lory_k.
Sa ne povestesti la intoarcere cum n-ai avut timp de nimic... Cum am mai zis trece asa repede timpul acasa...
O seara buna!!! si un inceput de saptamana cat mai placut!! pentru pitici.

Georgy & Roberto-Akira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanako2004 spune:

buna mamici si japonici
ce mai faceti?ce mai fac samurici vostri?
noi suntem bineplecarea in romania sa amanat
luna asta voi fi din nou nasica si trebuie sa ma pregatesc
va pup si o sa-mi fac timp sa mai trec sa va mai spun una alta de emilica

am pus pozici noi cu printesa noastra
o zi buna tuturor

"cine se trezeste dimineata devreme departe ajunge"
EMYLI alinarea noastra poze

Mergi la inceput