Drumul Taberei (5)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

FETELOR MAINE DAU BACUL LA ROMANA ORAL
Sa=mi tineti pumnii va rog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Bafta Emma!

Florile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

Fetelor am luat9.50 la romana si 8 la franceza...iar de luni incep probele scrisele...inca un hop si gata....adica 4 ca mai sunt 4 examene

Va pup dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clori spune:

Felicitari, Emma si iti tin pumnii in continuare. Locuiesc si eu in Drumul Taberei, la Favorit. Dar n-am stiut ca e un topic special cu colegele mele de cartier. De acum o sa intru mai des pe aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

multumesc mult!!!
Bine ai venit si sper sa ne vedem si in parc!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Am sosit si io de la Moldova inaopoi in DT cel calduros
Onetzica si Clori bun venit! Primim si fara bebe, ce, Emma de ex e bebele nostru, il crestem s=cu spor si drag Firma de net noi avem DeckNet daca nu e reclama, cu Hobbynetul am luat teapa mare catnoi.
Emmaaaaaaa felicitari, dar iti mai tin 4 opumni stransi de luni incolo, vezi poate nu iei ca te raportez la moderator ... ce e domnule cu forumul? Ca il gasesc cam schimbat....
Voi ce mai faceti? Cine mai vine prin parc??????????????????? Burtica lui Aramona cum e? Adi2003, mai traiesti? Dar Irismetal? Hai mai ca e o veste buna macar ca a inviat subiectu'. Imi bine sa rad, pagina anterioara era cu urarile de Paste. La multi ani!

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

eu am fost ieri la Gradina Botanica... pe seara (daca ma aude Andora cu cine ...ma bate ).....si m-au mancat tantarii de m-au terminat
Eu am mai iesit cu Maya si cu Sim prin parc..dar nu am vazut pe nimeni...dupa bac... mai plec din bucuresti,daca iau fac si scoala de soferi ...dar tot ies....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Emma pai da funduleata s-o batucesc bine.... sper c nu cu mr Simona a luat permisul? bafat la examene! Hai xmai vorbim ca fug la patut..paaaaa/////

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

Ba da cu...mister....dar te-au razbunat tantarii ca m=au facut zob....ne-am vazut si noi dupa 4 luni(ne-am mai vazut de 2 ori ...dar doar 5 minute).....

Simona maine are examen...si dupa pleaca 3 saptamani..ce ma fac eu fara Maya

Eu azi am avut examen scris la romana.... a fost bine ,insa tare mi-e frica la mate.....


Va pup si abia astept sa ne vedem....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

AM LUAR BACUL !!!!!!!!!!
SUNT ATAT DE FERICITA INCAT INCA VISEZ!!!!!!

Mergi la inceput