Copilasi poznasi de iulie-august 2004 (146)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

olivia, pozele-s calde, abia ce le-am terminat de pus...

Carmen,Ilinca&Ionut va ureaza La multi ani!

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speel spune:

salut.
Pai credeati ca ati scapat de mine!!!!Chiar va bucurati !!!!
dar dupa transpiratii asidue,iaca am reusit si eu.Stiti cum e sa stati pe afara si sa va tinguiti frecindu-va labutele de suparare?
nu va doresc.
Olivia,raspund eu.Numai la voi primeste copilul cetatenie automat.Aici nu.Adica in Olanda sigur si cred ca si in Germania.Uite Ricardo ca si tata-sau este cetatean olandez cu domiciliul stabil in Ge
Mama cite am sa va spun,dar o i-au usurel ca ametesc apoi.
Sa stiti ca n-a fost la misto aia cu SRI,dar nu stiam cum sa fac sa ma recunoasteti fara sa va spun prea multe despre mine.De asta am pus pozele.Ca am prestat multa munca pina am ajuns iar la voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Multumesc de raspuns...dar eu tot nu inteleg...de ce ti-ai schimbat nick-ul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speel spune:

Caro,draga mea,cum mai e degetelul?cu intilneala,cu siguranta data viitoare ne vedem.Sper sa cunosc cit mai multe dintre voi.
Nicoleeeee,tu ce mai zici scumpete?va citeam si nu puteam scrie,cum bine ziceai zilele trecute,pacoste mare pe capul meu.Ce face moata?s-o pupi de nou an de la Ricardo.Tot pupacios a ramas,no ce era sa invete de la ma-sa,eu in loc sa-l invat sa vorbeasca,numa il pup toataaaaa ziuaaaaa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speel spune:

Pentru ca nu ma puteam login,am incercat de un milion de ori,poate nu ma credeti,dar am dezvoltat o depresie pe tema asta de nu mai puteam dormi.Si mi-am facut spe adrese de e-mail si am incercat sa ma loghez dar n-am primit confirmari.Dupa doua luni s-a indurat si de mine directiunea sa ma lase.Sau poate e stricata risnita.Asa ca acum ma cheama speel adica joaca.Dar eu tot Dana sunt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

DANA - bine ai revenit !!!
Am intrat pe fuga, Giulia e in vana, tata`so o smotruieste si e galagie maaare. Revin daca pot acuma, daca nu ne vedem maine.
Dana - asteptam povestiri de la voi si pune link-ul cu pozele noi pls sa vad si io !


Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Dana merci de lamuriri...Ati facut botezul?
Este lunch...ne ducem sa vedem ceva case/apartamente...revin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speel spune:

Daria mea draga,of ce ciuda imi era ca nu puteam sa-ti raspund cind intrebai de mine!!!!Te pup si eu tare,tare si pe nora mea,frumoasa de ea ce mare s-a facut!!!!
olivia,nu l-am botezat ca nu era si tata-sau cu noi.La primavara crestinam si noi copilul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speel spune:

Am uitat pozele:
http://adorata.myphotoalbum.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Nu am reusit sa vad toate pozele, doar pe Luca (cu Santa) si pe Maria "fara sutinei" i-am vazut. Olivia super fireplace... si masina ca o vazusem mai demult dar uitasem sa-ti spun... iar culoarea aia din poze imi place..

V-am pupat... mai intru peste o ora ca am sedinta acu..

Mergi la inceput