Capricoarne, dati cu cornu' :) (3)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Merci mult Krelia de urari de bun venit! Despre baiatul nostru ai remarcat foarte bine, se pare ca suntem pe aceeasi lungime de unda. Pentru noi e ca si copilul nostru Desi la unii li s-ar parea putin deplasat, dar cand il cresti cu tine in apartament de mic, ajunge un membru de familie cu drepturi depline. Pot vorbi o zi intreaga despre el, dar ma opresc deocamdata.
Cam pasiv subiectul nostru, al Capricornilor, cred ca e din cauza naturii noastre - vorbim strict la obiect, fara multa apa de ploaie Pupici.


http://pg.photos.yahoo.com/ph/cristina_goji/album?.dir=3929

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

M-am uitat acuma la pozele tale - Doamne ce frumos e! Are foarte putin de la ciobanescul german. Si mie dintotdeauna mi-au placut caucazienii, dar cum nu am mai avut caini inainte, si stiin ce personalitate puternica au caucazienii, am zis ca mai bine incep cu un ciobanesc german. Si CG-ul meu are o personalitate dominanta, dar macar are 40 kg, si nu... cat are un caucazian

http://pg.photos.yahoo.com/ph/cristina_goji/album?.dir=3929

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia1977 spune:

sunt si eu pe aici 25.12
sot- scorpion, baietel varsator
tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili81 spune:

Salutare si Hristos a Inviat! Ma inscriu si eu in clubul cornutelor, sunt nascuta pe 31 decembrie 1981, desi ar fi trebuit sa fiu peste, caci ar fi trebuit sa ma nasc la inceputul lui martie, dar n-am avut rabdare si am aparut la 6 luni si jumatate.
Dar sunt mandra ca sunt capricoarna, am toate caracteristicile zodiei, si cele bune si cele rele, in tot ce citesc despre capricorni ma regasesc.
Am auzit ca au viata lunga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Cristina, asa e, ai pf dreptate!!
Acum cativa ani, am tinut in casa o nebunik de husky si era ca si sora mea ...(de fapt, io eram mama mica, si mama era mama mare ...
Golanul asta caucazian insa, ne insenineaza zilele cand mergem la tara...acum, de Paste a fost ceva....
http://community.webshots.com/album/549870801XwstbQ


No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

ca uitai.......40 de kile....mai e cum mai e...da'..sa -ti vina in brate 80 de kile si sa se lase cu toata greutatea lor..cand te vede, innebunit...eh..cum e??..si cand se mai ridica si-n 2 labe...de e cat tine de inalt?...viata, taica, viata...!!

da' cel mai tare e cand ii cumparam papa - pe langa bobite si hrana specifica...ii luam si un parizer de pui (mai ieftinache, asa )..si ii luam taticule...dina celasi loc, de fiecare data...si, intr-o zi...vanzatoarea (care deja ne stie..cica.."da', va palce parizerul nostru, nu-i asa??..la care noi, daaaaa...e fooooaaarteee bun...!!! ....


No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginutza2002 spune:

Salutare fetelor!

Sa ma treceti si pe mine acolo la listuta. Sa ma vaz io si pe lista la capricorne sa creasca inima in mine... .
07.01.1982.
Multam si pupici.

Gina

Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani !
Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut vreodata sa suferi !
Danseaza ca si cand nimeni nu te vede !
Canta de parca nu te-ar auzi nimeni !
Traieste ca si cand Paradisul ar fi pe pamant !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Mishan acamplishd..ca sa ma esprim plastic!
cornitza!

quote:
Originally posted by ginutza2002

Salutare fetelor!

Sa ma treceti si pe mine acolo la listuta. Sa ma vaz io si pe lista la capricorne sa creasca inima in mine... .
07.01.1982.
Multam si pupici.



No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

O mica rectificare "Otiliav - 30.12 sotie de berbec si mami de fetitza sagetator / Bucuresti
" se pare ca si pentru acina este valabil.

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

De trecut de la acina, la tine, ok???
(daca da, s-a rezolvat )

quote:
Originally posted by Otiliav

O mica rectificare "Otiliav - 30.12 sotie de berbec si mami de fetitza sagetator / Bucuresti
" se pare ca si pentru acina este valabil.

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)




No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput