Capricoarne, dati cu cornu' :) (3)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Raluk31 spune:

"Norocul" asta il aveam si eu in scoala, daca nu invatam un singur subiect,ala imi pica
Buna dimi la toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Buna iubitele ,
cum va simtiti azi?
A norocul cu nu invat un curs imi pica subiecte din el il am si eu ei asta e.

Krelia accidentul nu a fost grav, a sarit un caine in fata masinii si Dan nu a mai avut cum sa-l evite.Asa ca l-a lovit si aacesta a zburat pe contrasens intr-o alta masina pe care a lasat-o fara radiator.ca sa vezi ce pagube face un caine amarat.Problema a fost ca nu aveam timp sa reparam masina in timp util ca sa iesim din tara , asa ca am injurat si noi(Dan mai mult decat mine, ca eu dormeam cand s-a produs evenimentul)si am schimbat ruta .
Nu puteam risca sa ne luam amenzi afara din cauza starii masinii.
L-am convins pe una bucata sot ca io nu vreau la Praga (asta dupa ce il convinsesem inainte, cand faceam planurile de plecare, ca nu vreau in Grecia -unde voia el)si ca vreau Maramures si Cheile Turzii.Ce sa mai faca saracul om unei neveste gravide si cu fite...?S-a conformat .Oricum nu avea sens se ne gandim la ce s-a intamplat ca oricum nu puteam schimba nimic.
Ralu voi ceva planuri de vacanta?
Pupicei dragutelor

Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

In sfirsit va mai vede omul pe prima pagina!!

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Any ce mai faci doamna ?
Ce face nazdravana?
Pupici.

Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Mai ce sa fac...uite Ioana face pozne..se urca in dulap, duce pampersul la gunoi, perie hainele noastre...Nu mai am timp de nik pe acasa.Voi ?

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginutza2002 spune:

salutare la capricoarne!
am revenit si eu printre voi!
bai fetelor, am o stare de nu se poate.
nu am chef de nimic. as dormi asa vreo 3 zile in sir.
la voi cum e?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

saluti fete!

buna revenire copritelor "noi" ...
ginutza...eu deocamdata am trecut de starea nashpa..pt ca am de lucru la servicel...deci, nu ma pot plictisi ...

acina.....saracul caine...la ce a fost expus ...pana la urma...tot raul spre bine......

azi am programare la oftalmo'..chiar sunt curioasa in ce stadiu sunt...
iar cu RDS ieri...m-am enervat ca sunt atat de prosti..sau ma rog...neconcordanti...ei vin sa inlocuiasca piese defecte...cu alte piese...tot defecte...au venit sa ne skimbe conexiunea de pe cablu Tv, pe fibra....si...au reusit...numai pt internet...telefonul in continuare e pe cablu..insa nefunctional..si au venit de 2 ori...pe timpul meu, invoit de la serviciu...sa inlocuiasca nush ce piese.....n-au facut nimic...drept pt care...vor veni a 3a oara......

hai ca va pupicesc, sper ca maine sa am mai mult timp pt povesti ...



E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Any deci misunati bine de tot.E fetita mare deja.
Si noi suntem bine, Andrei a descoperit de cateva zile groapa cu nisip din parculet si are o placere deosebita de a aduna pietricele si de a le cara in formele lui de plastic pana acasa.Sau daca le arunc pe cele din forme are vreo 2 bucati pietre in manute.In rest vorbim cu mami si cu buni la telefon .Pune manuta la ureche si zice "Ao" cred ca ne va lua ceva timp pana il spune pe "L".Nazdravanii cat cuprinde.
Ginutza eu sunt ok chiar ma mir ca sunt in mare forma, la ce ma chinuie pe mine strumful noaptea...azi-noapte am avut trezirea la ora 4 pt bibe , nu am mai adormit vreo ora si jumatate.
Krelia si eu tot la rds am acasa dar merge bine.
Da norocul nostru ca nu ne pierdem cu firea.SI ne schimbam repede planurile.
Cine a facut listuta cu noi toate sa faca o mica schimbare la mine .Ca sunt trecuta de 2 ori si la dec si la ian.
Hai pupicei.


Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Nu te agita atat, lucrurile cele mai bune se petrec atunci cand le astepti mai putin.G.G.Marquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

neatza, Capri!

Ginutz, si eu ma simt tare tare nashpa...de dimineatza am si vomat....ma rog...nus tiu de ce...dar, asta e...mergem inainte..

anca, sa stii ca nici eu nu am pb cu ei...si chiar sunt ok, nu am avut intreruperi de cablu TV...sau la net....dar m-au suparat ca ma pun pe drumuri aiurea...in fine...vorba ta...sa nu ne pierdem cu firea

lista o s-o schimb eu cand trecem pa urmatorul capitol...caci lista actuala nu o pot edita....mai e o lista la pag 6...scrisa de mine..vezi acolo dk esti scrisa gresit...

pup, ma duc sa rontai un covrigel, poate mai prind putere si sa o iau de coada


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginutza2002 spune:

salutare la caprite!
kreliutz eu am inceput sa ma simt mai bine.
sper sa ma mai lase amorteala asta ca vine WE si tre sa fiu fresh sa ma apuc de o curatenie generala, ca la aia de paste am cam tras chiulul dc nu am fost acasa.
am un motiv temeinic sa ma lase amorteala
va pup si va doresc o zi buna si usoara!

Mergi la inceput