Capricoarne, dati cu cornu' :) (3)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns acina spune:

krelia ...deci mi-ai facut scorpionul dictator... hm deci nu stiu ce iti fac ...
Stai linistita , nici eu nu ma iau dupa zodii .

Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluk31 spune:

Krelia,sigur ca depinde de multe altele in afara zodiei...mai e si ASC Glumesc. Scuze daca te-am inteles gresit.

Anca,ti-l doresti deja pe bebe 2?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Bebe 2 e in program .Sa mai creasca un pic Andrei si il proiectam .Nu vrem s afie diferenta mare intre ei.

Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

acina..sar'na sefa!

Raluk...sa stii ca ai dreptate...uite eu cu geamanul meu avem amandoi acelasi ascendent..posibil ca d'aia sa ne intelegem asa bine....
nu ai de sa-ti ceri scuze...cred ca m-am exprimat eu ca-n gara ...

ce frumos ca va pregatiti de bebe 2.....noi inca suntem la etapa de copilarit noi...dar...ne gandim ca de prin toamna...sau primavara 2008 sa ne "cumintim" si noi...sa vedem ..


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Bey , io pe aia cu ascendentul nu o stiam.

Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Nu-i nici o graba cu bebeii eu pe Andrei l-am avut la 32 asa ca mai ai timp.de copilarit.

Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluk31 spune:

Se spune ca ,la nastere, vii cu personalitatea de baza (reflectata de zodia in care te nasti),iar Ascendentul reprezinta directia pe care o vei lua,ceea ce trebuie sa devii..si pe la 30 de ani,ponderea zodie de baza/ascendent e cam 50-50. Dupa 30,incepe sa te domine ASC.
Al meu e Rac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Buna dimineata,si bine v-am gasit.

"Daca iubesti pe cineva,ii ierti orice greseala;daca esti cu adevarat indragostit crezi ca a gresit din iubire..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Buna fetelor ,
ce dimineata frumoasa azi si eu am o zi pliina ...
Pupicei multi.
Ralu merci de lamuriri .Dar de unde stiu eu ce ascendent am?

Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

neatza cornitelor! si pupicei multi multi!!

acina, dap..mai e timp..vreo 3 ani..pana la 32 ...dar eu as vrea cam pana in 31 sa-l am facut....acu'..cum o fi...sanatos sa fie... (am luat-o razna...deja ma gandesc departe
eu am calculat ASC ( si pe-al sotului) mai demult, de pe http://www.eastrolog.ro/ascendent/calculeaza-ascendentul.php

(faza e ca ar trebui sa stii relativ cu exactitate ora la care te-ai nascut...)

culmea..eu cu al meu avem acelasi ascendent..in fecioara ...si desi ca zodii nu ne potrivim...iote ca ne luaram de soti..deci, undeva o potriveala tot exista

Raluk ..'ai ca mi-o iau si de la tine...cu racu'

intr-adevar, frumoasa dimineatza...si azi am inteles ca vor fi muuuulte grade in termometu ...dupa frigu de ieri, ar fi si cazul, nu?
cafelussa..ceiuc...cineva doritor?


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput