Capricoarne, dati cu cornu' :) (3)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lili81 spune:

Multe Krelia. Esti tare haioasa.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana_ignat/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Buna capritelor!
mai primiti niste cornite din Iasi ? cu data nasterii 22 dec?
bine..si o varsatoare mica si scumpa?

adevar au vorbele scrise de krelia. asa sunt eu ca si capricorn...NU E BINE FETELE!!! va zic din experienta ca dai in celalta extrema.

Obsesia lui primordiala este aceea de a detine controlul. De-asta e mereu in garda si se straduieste continuu, incarcandu-se cu atatea responsabilitati. Toate actiunile lui au un scop. Iar scopul, oricare ar fi, e menit sa-i asigure controlul asupra oamenilor si situatiilor. Convins ca are mereu dreptate, se considera dator sa dea sfaturi si indrumari. Daca nu e ascultat, poate recurge la strategii subtile si chiar la manipulare pentru a te aduce acolo unde vrea. Mult-trambitata lui modestie e o baliverna - in realitate, Capricornul este extrem de ambitios si de orgolios. Totusi, alaturi de Scorpion, este una din "piesele de rezistenta" care misca lumea inainte si care merita atentie si consideratie

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

poze Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

intorc si eu ctre tine, floricelele, lilyshor!! simulti multi . mersi frumos!

cornitzoase, va anunt ca am termiant cu injectiile...pe moment..caci tb sa refac analiza...si in fct de ea...sa vad daca mai fac au ba injectii....

asa..in rest...mai avem putin si ne serbam..iuuupiii!!!! si, bineinteles ca primi si Iesiu'...cum sa nu?

...ma duc sa caut listutza...


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Pentru ca am fost plecata o perioada mai lunga...

Bine v-am ragasit si La multi ani pentru 2007!

La multi ani speciali, insa...pentru:
alexa121,lena,anymony, Porumbita, Mia, Stepha, lz_cecilia, Catalin, silvana_salajan, energy79, iulia1977, Dandanescu, LindaG, mamaluidavid, marinaeliza, cornelia_laura, danielutzu, monica_s, claza, cybip, Otiliav, acina, lili81, Lorelai, ionica, Ssarah, carmen e, nshiro, ellen, ilincalif, oanaDo


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SARILLA spune:

Hop si cornitzele mele p-acilea!
Mai e loc pentru o capritza naravasa,da?Ca daca da..iata si datele: 12.01....1980...inca mai zic anul..e oferta anul asta e ultimul in care il mai zic...mami de baiat (d)racusor si sotie de geaman incapatanat.Si pen'ca abia acum am vazut subiectul asta si m-am grabit sa dau datele,imi fac temele,adica citesc ce ati scris pana acum,sa ma obicinuiesc cu personajele,si revin si eu ca sa ma bag in seama.
Pup cornitzele si felicit aniversatele!

SARILLA si RAZVAN, bebe adorabil

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielutzu spune:

Dragele mele capritze,
Am fost aproape toata luna decembrie acasa si nu am intrat de loc pe forum........ Voaiam sa va urez La Multi Ani si clasicele urari de inceput de an - sanatate, fericire, bucurii, implinirea dorintelor anul asta si voua si familiilor voastre! tuturor celor care si-au serbat ziua de nastere si a celor care inca o asteapta........
PS: Multumesc Krelia pentru La Multi Ani-ul special! si La Multi Ani ca acusi acusi e 6....
Va pup pe toata capritzele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

LA MULTI ANI CAPRITZELOR!!!

SI LA MULTI ANI 2007! SA FITI SANATOASE , FERICITE SI IUBITE!!!

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

danielutzu - multumesc pentru urari!

vin iar cu urarile de LA MULTI ANI pentru:

bunicuta, Corina75, Fortelady, gianna_r, ginutza2002, Zebruca, irinabobe, teodora35

iar pentru azi:
Daisy, elpower


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

LA MULTI ANI CAPRITELOR IOANE, IONELE!


Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

La multi ani toate capritele si vreau sa ma alatur si eu cu dta nasterii 14.01.1977, cu o fetita berbec si un sot varsator

Mergi la inceput