Cum se poate face atasament ?

Cum se poate face atasament ? | Autor: dianaiulie2009

Link direct la acest mesaj

Deci , am mai scris si ieri exact acest topic dar vad ca cineva l-a sters . daca deranjeaza pe cineva va rog sa-mi spune-ti ca sa am si eu o idee despre ce se intampla pe acest forum .
Daca se poate face atasament as dori sa stiu si eu cum !!!!
Astept sa-mi raspunda si mie cineva !!!

__________________________________________________
ANA-ANDREEA 10 MARTIE 2000
PAULA-CEZARA 20 DECEMBRIE 2004

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deanny spune:

Anacezara, ti-a raspuns Oana_b, uite aici:
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64422" target="_blank">http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64422


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Deanny , nu am stiut unde mi-a fost mutat topic-ul asa ca nu am citi ce raspuns am primit la intrebare .
Oricum mersi .
Mare pacat , dar oare ce probleme sa fie cu acest forum ca sunt atatea optiuni neactivate ?????
Nici cea sa primesti atentionare pe mail cand raspunde cineva la topic-ul care te intereseaza nu e activata !!!



ANA-ANDREEA 10 MARTIE 2000
PAULA-CEZARA 20 DECEMBRIE 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deanny spune:

Anacezara, cu placere. Si mie mi-ar fi placut sa fie activate optiunile astea, dar de...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Eu am mutat subiectul la Container intrucat ai primit raspunsul la cateva minute dupa ce ai pus intrebarea iar la mutarea subiectului forumul iti genereaza un mail de informare asupra mutarii subiectului postat de tine.

Cat despre optiunile despre care vorbesti, vezi ca ai optiuni de bifat atat in Profilul Personal, cat si la optiunile din cadrum Mesajelor Private.


www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Catalin" target="_blank">Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Catalin , spune-mi te rog si mie care ar fi optiunea pentru atasat poze din profil personal , cat si cea pentru atentionare pe mail de raspuns . Eu nu ma prea am cu calculatoarele asa ca m-am tot uitat in profil personal si chiar nu mi-am dat seama care ar putea fi una si care cealalta .
Mersi mult !!!!


ANA-ANDREEA 10 MARTIE 2000
PAULA-CEZARA 20 DECEMBRIE 2004

Mergi la inceput