Titan, Balta Alba mana sus!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Si noi am avut parte de un accident tot de genul tau Mihaela .A cazut in fund si si-a facut salopeta praf .Si nu stiu in ce fel de noroi a cazut ca de abea, de abea dupa 2 spalari s-a luat pata .
Ei mult a fost putin a ramas ,am auzit ca de luni vine primavara ,sa speram ca se tine de cuvant de data asta.
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Se pare ca vremea se indreapta.........degeaba, pentru ca eu lucrez in wek si tare rau imi pare ca nu mergem in parc la plimbare.........asa ca am facut-o pe Maria "pachet"si am trimis-o la soacra-mea pana duminica seara.

Iesiti la plimbareeeeeeee cu copii...va pup si un wekend placut


Pupici
INGERASA MEA CREATA 1SI 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Nici noi nu o sa avem parte de parc fiindca Vladut e racit ,are si un pic de febra si e rosu in gat .Maine dimineata il duc la doctor .
Weekend placut !
Iusti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Offfff, sanatate multa la pitic

Pupici
INGERASA MEA CREATA 1SI 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Feteleeeeeeeee, e superb afara, miroase a primavaraaaaa.
Cred ca vom merge in Herastrau azi, dupa ce plec de la serv.
Sanatate multa la pitici si sa auzim numai de bine

Pupici
INGERASA MEA CREATA 1SI 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Mihaela esti o draguta !.
Din pacate noi nu putem iesi nicaieri ca Vladut a facut febra si aseara am vizitat doctorita lui la spital ,noroc ca era de garda .Si eu de abea astept sa vina primavara ,sotul meu a iesit azi putin cu fiica-sa si mi-a spus ca a dat-o in leagan si de abea ,de abea mai putea sa o de jos din el .
Noi pe acasa ,leneveala asa ca duminica ,am facut o pizza si o placinta si gata aproape weekendul .
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Sa-mi tineti pumnii...........azi ma duc l un interviu......si bineinteles, iesim afara la leagane

Maria bb & mami Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

bafta Mihaela si sa vii cu vesti bune.
iesim si noi afara pe la 1-1,30 in fata bl in parc dupa ce papam cand ajungem acasa de la gradi.

andreeat & Alex -8 dec.2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

quote:
Originally posted by maria2mami

Sa-mi tineti pumnii...........azi ma duc l un interviu......si bineinteles, iesim afara la leagane

Maria bb & mami Mihaela

Bafta la interviu !

Noi desi azi ne-am dus la gradinita inca mai suntem convalescenti asa ca venim direct acasa .Dar dimineata am fost cu Ana prin cartier ,l-am dus pe Vladut la gradinita si de acolo am dat o raita pe la bunici ,prin Titanii din titan .Asa ca am luat o gura de aer .Diseara o sa il pun pe tati sa plimbe printesa !

Andreea ce ai facut cu ala mic ,era o alergie pana la urma ?
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Iustina nu am mai facut nimic ca a inceput sa-i treaca si nu am mai ajuns la dr.eu tot raman cu ideea ca de la capsuni a fost ca cine stie cum au fost coapte si ca a pus pe ele ca sa le forteze ca de unde de gradina acum.
Mihaela ce facusi/nici o veste?

andreeat & Alex -8 dec.2000

Mergi la inceput