Copilasi poznasi de iulie-august 2004 (141)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

...sa sti ca si eu m-am intrebat de unde,ca nici ea nu a fost printre copilasi si ea e vaccinata,nu a fost prin locuri aglomerate,poate doar tati sa ne fi adus-o...hehe,nici eu n-am facut si de vreo doua zile ma simt cam nasol

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

Fetelor, distractie placuta la party...deja chefuiti dupa cum e ora....asteptam poze.

Nicole, nu stiu cum reusesti tu sa faci curat....eu am depresii pe chestia asta.Io nu pot cu Andreea!!!!CAnd fac intr-o parte, se face urdar in alta...si tot asa ...casa mea niciodaTA nu-i curata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Felicia,bine ai revenit!...stiam eu ca am uitat ceva cu cateva postari in urma si multumim pentru urari...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Neata in fuga si de la mine. Eu sunt ocupata pana peste cap, dar nu poci sa nu va salut.
gabita,pune si tu o poza cu impingaretu, ca sincer nu stiu la ce spui tu asa, si tare curioasa sunt. Mai ales ca inca mai am loc in casa, asa ca ...
Andreea, Deiaaa, ce mai faceti voi.Se pare ca asa iti va ramane numele. vezi la mine sotul ma striga "mam", asa ca mie asa imi spune Adela(cand spunea, ca acum spune altcuiva).
caro, pupici dulci ptr fetita care l-a luat pe NU in brate. Cum ai scapat de MIMIC?
hei mamiiiii Daria, vezi ca incet , incet iti intri in drepturi(ca-n atributiuni ti-ai intrat de muuuullllltttt)
Cori mama, dar nu ati mai terminat cu jucariile?
Petrecere frumoasa sa aveti.
Asteptam poze.

Liliana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

sara buna dragelor!
eu am intrat in repetitii de craciun, adica fac cozonaci. i know, i know, nu-s normala. da ce sa fac? mi s-a pus pata sa nu mai cumpar anu asta, ci sa ii fac eu.
Carmen sunteti ok?
Liliana neatza si o zi buna sa ai!
Andreea, si tie o zi buna la munca!
si am pus poze noi pana vin petrecaretele: http://community.webshots.com/album/523150189nrhawU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Bonsoir ! Acu ce ne-am adunat si noi de pe drumuri (europene !!0 - s-a lasat un friiig afara, mama-mama !
Tocma ce ma bucuram ca imi trecuse durerea de cap - hehehe, asta a fost ieri, ca azi ma lua alta, probabil sora-sa, sa nu se plictiseasca prima singurica !
Liliana, m-am suparat io oleaca pe una bucata sotz al meu, chiar i-am spus apropo de telefonul pe care a uitat sa mi-l dea, dar mi-a replicat ceva de genul ca nu si-a facut griji pentru noi, ca stia ca sintem ok, ma intreb de unde, telepatic ? Anyway, mie-mi trece supararea repede, muuult mai repede ca inainte ...


Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Pupici suedezului ca tare frumos mai e...Roxa iti calc pe urme,vineri plecam la tara sa-l taiem pe Ghita si anu' asta fac urmatoarele bunataturi:carnati,toba,caltabosi,sarmale si-om vedea ce idei imi mai vin...sa-mi tineti pumni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Moamaaa, da' v-ati apucat de trebi serioase - cozonaci, "porcarii', hehehe ! Pai spor la treaba si ... pofta buna mai apoi ! Io la cozonaci sint operata, iar cu cele de porc, era o vreme cind mai incercam sa meshteresc si eu din ele, oricum, caltabosii nu mi-au placut niciodata, asa ca acum din lipsa de timp le luam gata facute !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

roxana, multumim, "bine", ne luptam cu mucii. am intrat pe link, da` nu avz nici o poza noua in albumul lui Patrick la 16 luni, nu ma uit bine?
fetele, petrecaretele, nu v-ati intors?

Carmen,Ilinca&Ionut va ureaza Sarbatori Fericite!

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Roxi, eu am vazut pozele, pupici lui Patrick cu ochii frumosi !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput