Impreuna, Timisoara (34)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Katik,poze am facut,inca nu le-am descarcat,dar cum totul mergea ca pe roate ceva trebuia sa se intample,inainte de a se pune tortul,ghiciti,am ramas fara baterie la aparat si incarcator ioc,asa ca mai departe am pozat cu telefoanele,dar mai dureaza pana le descarc nici n-am idee cum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulina_buclucasa spune:

Multa dragoste si fericire in casele voastre!

Sa dea Domnul ca acest an sa fie mai bun pt. toata lumea si sa avem parte lucruri bune!

Va doresc , din suflet un An Nou cu multe bucurii!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Buna dimineata!
Ce e cu atata liniste aici?
Pe unde sunteti?

Irina,mai lucrezi si azi?
Gaby,merge bine robotul?
Doris,sorry,eram la cumparaturi,apoi ne-au venit musafiri si au plecat dupa 12 noaptea.
Alexa,Katik,unde faceti Revelionul?

Mihi o fi deja pe partie?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

salutare fetelor!
eu am fost la servici si acum am aterizat pe acasa si intru repede un pic spersa revin mai pe larg mai tirziu.
noi revelionul o sa-l facem acasa, adica la "hotel plapumioara", ca niste mosi ce ne aflam.glumesc, dar nu ma mai simt in stare de alte lucruri mai dinamice, plus ca nu am cu cine lasa cupilu', asa ca e clar.
va pup si pe mai tirziu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Angy, merge bine robotul, imi place mult. Numai la taiat cartofii ptr. prajit m-a dezamagit. In rest, numai laude am pentru el

Un pic mai tarziu ma apuc sa fac chec pentru Revelion. Fiecare dintre invitati face ce mancare ii trece prin cap, iar bautura se ia impreuna. Eu fac un chec cu banane si caramele, ciuperci umplute (reteta proprie) si pasta de peste oceanic.

Katik, chestia asta cu plapumioara am experimentat-o si eu ani intregi si m-am cam saturat. Noroc ca am cu cine lasa copiii. Nu imi plac Revelioanele la restaurant, dar imi plac chefurile cu prietenii.

Iar pentru anul viitor avem planuri si mai mari: la schi! Abia astept. Sunt de-a dreptul obsedata, azi noapte iar m-am visat pe partie ... si mai si ninge, sa-mi faca in ciuda ca orasul asta e total plan. De ce nu se face si la noi ca in Dubai o partie artificiala? As avea si eu un concediu fericit.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa00 spune:

angy:Revelul il facem acasa.Pana creste Paul mai mare tot acasa o sa il facem.

Astazi am fost si am facut ultimele cumparaturi pe anul asta.In Metro2 era extrem de putina lume(la 0ra 10 cand am fost eu).Am cumparat pastrav proaspat de acolo.

Irina:voi unde petreceti de Revel?Cum e fara Ioana?


Va pup pe toate,
Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Ceau fetele,

Am pus poze noi cu Mosul de anu' asta. Va invit sa le vedeti.

Si cum e ultima mea postare pe anul asta va doresc la toate un an nou
2006 cu multe impliniri pe toate planurile! Sa ne vedem cu bine .

Eu inca sunt la lucru, cred ca m-apuca anul nou aici...

POZE

Irina + ingerasul Ioana
(4 ani)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Irina,super pozele,le-am pus si eu la un moment dat nu stiu daca le-ai vazut,le mai pun odata.
Va dorim si noi un an nou fericit,multa sanatate,bucurii si impliniri.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Fetelor, stiu ca nu-i frumos sa intri pe forum cu jelanii tocmai in penultima zi a anului, dar eu mai am un pic si explodez de nervi asa incat am nevoie de un umar pentru sprijin si interlocuitori pentru descarcare. Mai, nu stiu ce e cu familionul meu dar eu simt ca nu mai rezist. Oricum m-am trezit cam nervoasa, am avut cateva zile obositoare, dar toti au conlucrat la disperarea mea. Spiridusul nu ma lasa singura nici 5 secunde si vroiam si eu o freza, o baie relaxanta, epilat, ma rog - tot tacamul ca inainte de Revelion. Ti-ai gasit, in timp ce taticul motaie la televizor si buni face rebus spiridusul arunca in vana toate rufele pe care reuseste sa le extraga din cos, isi moaie mainile in lighianul cu apa pt pedichiura, etc. banuiesc ca stit si voi ce poate face un copil cand are energie si multa fantezie. Mesterul care ne repara masina e foarte bun dar o lalaie de 3 zile. Dupa ce mi-am pierdut toata ziua de ieri langa el / asa lucreaza, doar cu clientul alaturi, azi a mai venit o tura si maine dimineata inca una. Asa ca habar nu am inca unde fac Revelionul. La serviciu sunt schimbari de ultim moment, mai trebuie sa bantui si pe aici. M/am certat cu maica/mea care e prinsa intr-un rebus si nu ma ajuta cu nimic, cu al meu sot care e de un calm infiorator si priveste toata debandada cu maxima detasare, mai am un pic si iau primul tren spre un munte cu zapada sa stau singura sa ma calmez....

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana
http://community.webshots.com/user/danielactin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Dana ,cunosc senzatia,parca ar fi toti impotriva ta,si asta cand ai mai multa treaba.De multe ori in fata unui eveniment,am impresia ca intru in colaps si nimic nu se leaga.
Ia o gura mare de aer,Buni probabil s-a trezit la realitate si a inchis rebusul dupa ce v-ati certat,iar pe barbati nu ii schimbi oricat scandal ai face,asta nu inseamna ca eu nu contiunui sa fac.
Or sa se calmeze lucrurile de la sine
Pusi si sa te distrezi fain de revel,sa ai un an nou cu sanatate,bucurie,succese....

Mergi la inceput