Cum a venit pe lume Sarah Catherine

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

Scuze pt. greseala scrisa m-am grabit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena spune:

Sa-ti traiasca fetitza, Florys, este o frumusete de copil ! Ochisorii ei m-au fermecat !!!

Cu drag,

Elena&Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florys spune:

ptr. urarile voastre frumoase. Ptr. Bettina, da si pe James l-am nascut f. usor desi eram la prima nastere. Dr. mi-a zis ca am asteptat prea mult pina sa vin la spital si ca mai aveam putin si nasteam in masina in drum spre spital... Mi-era groaza sa ma trimita acasa sa-mi zica nu acuma...mai incolo... asa ca am ajuns aproape la spartul tirgului. Si a fost mai bine ptr. mine.

Eu am mers cite 1-2 ore pe zi incepind cu luna a noua si m-a ajutat f. mult sa nasc usor...

Va doresc sa aveti parte de nasteri la fel de usoare ca ale mele.

P.S. Eram f. stresata la gindul ca James nu va accepta o surioara fiindca el vroia doi de fapt...si de asta am tinut neaparat sa va zic prin ce am trecut... Slava Domnului ca acuma se inteleg de minune.
Florentina

"Sanatate ca-i mai buna decit toate!
Albumul:
"http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=48&cid=473

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angiVa spune:

Florys, sa-ti traiasca minunile de copilasi, sa fie sanatosi! Frumoasa poveste si ma bucur sa citesc si despre nasteri mai usoare sau mai rapide :)
Pupici'
angiva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

draga Florys- te rugam sa ne trimiti o poza cu toata familia pentru prima pagina - Destine!

cu prietenie

Pentru parinti... despre copii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Foarte frumoasa poveste Florys...mi-au dat lacrimile...simplu si frumos.
Ai o familie minunata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florys spune:

Sorry Admin....eu de abia acuma am vazut mesajul vostru...cind vroiam sa-i trimit un link unei fete de pe forum (despre diferenta de virsta intre frati).

Nu stiu daca mai este valabila oferta dar voi trimite poza cit de curind....

Florentina

"Sanatate ca-i mai buna decit toate!
Albumul:
"http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=48&cid=473

Mergi la inceput