Gigi Becali

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Exclus sa-i poti da vreun argument. Parerea mea este ca o persoana cu asemenea afinitati nu poate reactiona la argumente. Incearca sa eviti..

Ioana 17 saptamani si Katja(30 martie 2004)

poze cu mami, tati si katja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

Cineva zicea frumos odata: “Nu judecati ca sa nu fiti judecati”....... Cred ca acest subiect este un bun prilej sa reflectam asupra acestui indemn......

Opinie proprie si personala !

Cu stima,

Singur, DARAEL
Ratacitor prin Lume
http://www.geocities.com/dara2el/

“A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex1971 spune:

Gigi becalie un cioban si la propriu si la figurat.Nu merita sa fie presedinte.Dar e un cioban cu suflet mare .Dintre toti miliardarii romaniei e singurul care a construit case pentru sinistrati.Unle posturi Tv spuneau de 175 de case.E foarte mult.Ceilalti miliardari din top 300 nu i-am vazut deloc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deanny spune:

Alex, subscriu. Nu numai ca ceilalti din top nu au facut nimic, dar nici statul nu s-a descurcat mai bine pana acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalynaa spune:

quote:
Originally posted by alex1971

Gigi becalie un cioban si la propriu si la figurat.Nu merita sa fie presedinte.Dar e un cioban cu suflet mare .Dintre toti miliardarii romaniei e singurul care a construit case pentru sinistrati.Unle posturi Tv spuneau de 175 de case.E foarte mult.Ceilalti miliardari din top 300 nu i-am vazut deloc.

http://photos.yahoo.com/ph//my_photos


Corect!

cata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Jiji Becali = suflet mare + gura sloboda.
Deja imi este greata cand il vad/aud la tv .
Cum gusturile nu se discuta evita discutii in contradictoriu cu socrela, nu merita subiectul asemenea risipa de energie.

poze cu noi



Camelia & Alexandra Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Nu s-a mai vorbit de Jiji insa cu siguranta ati aflat de accidentul prin care si-a palit mandretea de Maybach.
Ceea ce nu stiu daca ati vazut este modul in care si-a reparat masina de unul singur, prin mijloace specifice!

Click aici, apoi click pe butonul "free" ºi download!

Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Cu siguranta, nici macar nu se pune problema daca Jiji (cu accent pe al doilea i) ar fi un bun presedinte. Cei care cred asta sunt nostalgici si sigur au probleme serioase la cutiutza, daaaaar, mie personal, subiectul mi-e destul de simpatic, ma face sa zambesc...asa cum spunea la un moment dat CTP, despre altcineva, dar eu aplic chestia aia la Jiji, "e ca o maimutzica simpatica", imi place sa-l vad la TV, daca ar da de necaz as fi printre primii care ar regreta, mi-ar parea rau, ii doresc numei bine, vorbesc serios!!!
Totusi ii port si o usoara pica, l-a scuipat pe bune pe Huidu, mai demult si Huidu n-a putut face un gest, din cauza garzilor de corp ale lui Jiji...eu il..si anume iubesc pe Huidu... drept pentru care ma enerveaza cand mi-e simpatic Jiji!!!

Serbanica talharica



ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

M-a socat sa ascult ce i-a spus unui reporter, dar atat. Zilnic vad in fata portii lui oameni necajiti, bolnavi, carora le da bani. Nu pot spune ca il admir, dar e printre putinii oameni cu suflet, care a facut MULT pentru sarmanii care au ramas fara case, atunci cand au fost inundatiile.
E un om al contrastelor, e adevarat, dar are un suflet mare.

Raza de soare

Il iubesc pe cel mai bun ! ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melina34 spune:

Pai...eu una i-as expune soacra-mii urmatorul aspect- si Vali Vijelie are suflet mare, le-a dus de mincare la sinistrati si l-a vazut tot poporul la tv cind a facut acest gest, si atunci, de ce Jiji si nu..Vali?

M.

Mergi la inceput