FIV 52

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna dimineata fetelor!

La multi ani ! tuturor celor care sarbatoresc de Sf. Nicolae!! si anul asta de Sarbatori sper ca Mosul sa se transforme in Barza !!si sa va aduca cadourile pe care vi le doriti cel mai mult !

Fabya, eu una ma aventurez sa-ti spun :Felicitari! sa dea Domnul sa se confirme si la testul de sange sarcina!! multa sanatate si ai grija de tine!

Luli, nu fi suparata, scumpa, gandeste-te ca asa a vrut Dumnezeu atunci, ridica privirea spre viitor si fii optimista!vroiam sa spun ca daca n-ai reusit atunci o sa reusesti acum!!!

Fetelor, va urez o zi frumoasa si sper ca a venit Mos Nicolae la voi cu multe daruri, nu cu nuieluse !!Mie una, inafara de ciocolata si bomboane , mi-a adus si ultima carte a lui Harry Potter !!



Andreea.Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saftoiu_gina spune:

Buna ziua si LA MULTI ANI celor care sarbatores astazi ,sanatate si sa va aduca mosul Nicolae in dar cite un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceciserban spune:

Fabya sa-ti ajute Mosul sa ti se confirme sarcina.
Cami tinem pumnii in continuare.Nu a aparut CM,nu?Ti-am zis eu ca e de bine.
Va pupic dulce pe toate .


cecilia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Bine ai venit, Medamaya 1, si sa te vedem cat mai curand .

In legatura cu schimbatul orelor, aceeasi intrebare i-am pus-o medicului meu. Raspunsul lui: "As prefera sa nu". Eu iau Dipherelinul la ora 9 am si Puregonul la 11 am, si imi convenea sa le iau la aceeasi ora.

Fetelor, diagnosticul dr. la controlul de azi: suspecta de hiperstimulare ovariana. . Am nevoie de informatii despre hiperstimulare. BOMBARDATI-MA CU ELE !!!!

Am o productie mare de foliculi. Peste 10 pe fiecare ovar. Cam harnice ovarele mele. Am primit in + Medrol ca sa ajute Dipherilinul la inhibare, dar zice medicul ca ma face mai agitata.
Si mai agitata????

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luli spune:

Lauion, Andicu si toate fetele de aici - multumesc de incurajari, sunteti minunate numai eu sunt de belea. Asta e insa nu pot trece usor peste zilele care mi-au marcat existenta...
Memoria a inceput sa ma lese...dar nu uit ce trebuie ci numai ce NU trebuie

Luli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Fetelor,
Am in sfarsit un rezultat clar: beta hcg a scazut la 0,84. Nu a fost sa fie nici de data asta!
Multumesc tuturor pt. sprijin!


Cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

cami: fii optimista, asa cum singura te autointitulezi. Data viitoare o sa fie. Trebuie sa fie. si plangi, daca asa simti, numai sa revii cu forte proaspete printre noi dupa ce te mai linistesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

quote:
Originally posted by Moniland


Fetelor, diagnosticul dr. la controlul de azi: suspecta de hiperstimulare ovariana. . Am nevoie de informatii despre hiperstimulare. BOMBARDATI-MA CU ELE !!!!

Monica



vorbeste cu karula, ea parca a avut hiperstimulare...

cami :-((((((


Alexandru, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=19306&whichpage=10" target="_blank">minunea noastra (14 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

quote:
Originally posted by zisaCami

Fetelor,
Am in sfarsit un rezultat clar: beta hcg a scazut la 0,84. Nu a fost sa fie nici de data asta!
Multumesc tuturor pt. sprijin!


Cami




Cami,cuvintele sunt de prisos....


Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luli spune:

Cami - chiar am ramas fara cuvinte...
dar suntem alaturi de tine
- impreuna vom reusi odata si o data.
Eu inca mai sper ca cineva acolo sus ne iubeste.


Luli

Mergi la inceput