De ce nu mi se acumuleaza mesajele?

De ce nu mi se acumuleaza mesajele? | Autor: micalutza

Link direct la acest mesaj

Nu stiu de ce dar desi am postat cateva mesaje numarul afisat a ramas acelasi.In plus de cate ori deschid o pagina imi apare un mesaj care imi spune ca accesul la forumul despre copii mi-a fost restrictionat, desi nu e adevarat.Am vazut ca nu sunt sungura care are aceasta problema.
Ma poate ajuta cineva? Multumesc mult.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

Eu stiu ca daca ai trimis inca un mesaj se contorieaza la mesajele trimise anterior si vor aparea mesajele per total la toate postarile tale.Adica tu acum ai 58 de mesaje si daca vei mai trimite inca unul va aparea ca ai 59 mesaje trimise.Incearca sa vezi!
Cat despre a2a problema incearca:TOOLS=>INTERNET OPTIONS=>DELETE COOKIES.Poate merge.



decu fundita

Iaca poze POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Grace spune:

Nici mie nu mi se contorizeaza mesajele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

quote:
Originally posted by Grace

Nici mie nu mi se contorizeaza mesajele...

O concluzie este locul in care te-ai plictisit sa mai gindesti...



Asta fiinca postezi la ZZ, de-aia!

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
noiembrie
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Grace spune:

Da? N-am stiut.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

mesajele de la Zoma artelor,Evenimentele comunitatii,ZZ nu sunt puse la numaratoare.
De astea stiu eu






Sarbatori fericite
bubulinele
'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'
Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micalutza spune:

Multumesc pentru raspunsuri fetelor, dar sa stiti ca tot n-am rezolvat. Am incercat sa sterg cookies dar nu am optiune.La TOOLS-INTERNET OPTION nu am decat optiunea "Delete files".cat despre cealalta problema, am 58 de mesaje de mai mult timp si n-am postat in Zona Zoster. Am postat pe la Femina Intim, pe la Probleme si sugestii, cam pe aici.Mai aveti vre-o idee?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

la aceasta sectiune nu se contorizeaza mesajele.

Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

ce versiune de windows ai?

oricum ca sa stergi cookies intra la urmatoarea adresa in calculatorul tau: C:\WINDOWS\Cookies
si acolo selectezi toate iconitzele apasand CTRL si A (litera A). o sa te intrebe daca esti sigura ca vrei sa stergi ii dai YES. O sa iti spuna ca nu poate sterge un singur fiser care e un index. ii dai OK. Fisierul acela index va ramane in permanentza in acel folder. nu il sterge.

dupa ce ai facut operatiunea da restart si intra pe site si vezi daca mai ai probleme.


Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micalutza spune:

Nici o schimbare.Cel mai tare ma enerveaza chestia cu ;accesul la forumul despre copii.com ti-a fost restrictionat;.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddy77 spune:

Buna seara,
am si eu o problema asemanatoare,nu mi se acumuleaza mesajele de ceva vreme..oare de ce?Help!!
Mersi mult.

maddy & Bianca (13.10.05)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/bianca_isabelle_2005/my_photos

Mergi la inceput