Muzicieni DC (2)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

angysaru' mana de poze...ce frumoase sunt...printesa angy si printul dani sunt superbi si isi poarta cu elegantza frumoasele hainutze...ce sa mai zic de miresica si mire, si de frumuhsica lor...imi vine sa o mananc de dragutza ce este...si torturile si locatia...totul a fost de vis....
inimioara, bine ai venit la noi
noi suntem bine, we-ul trecut am fost la piscina si eu m-am cam ars pe spate desi mi-am pus tone de crema pe mine dar probabil ca am intrat in apa, m-am sters cu prosopul...si asta a fost...noroc ca astia mici sunt ok...de ei am avut mai multa grija
va pup pe toate si va doresc in continuare vacantza placuta


monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inimioara76 spune:

Merci angy de incurajari! Se pare ca am trecut de perioada de proba ! acuma merge bine. sunt foarte bucuroasa... ca am postat pe unde mi-a placut mai mult :)

Wow, superbe pozele!

Monica... am vazut ca esti profesoara de pian la enescu. si eu am avut cateva ore acolo acum vre-o doi ani, plus ca am terminat enescu in '95... Probabil ne cunoastem, cel putin din vedere....

Eu am fost in clasa cu Alina, sora Sabinei. Mirela ma cheama.
Pianisti mai ku rasunet din seria mea au fost Mara Dobrescu (e si ea mamica prin Paris!), Liana Vlad, Andreea Butnaru, Andreea Buzatu... care si ea are ore la Enescu... Ma rog.. de fapt banuiesc ca stii seria! Anul trecut am facut la scoala intalnire de 10 ani de la terminarea liceului!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

inimioara, sigur ca stiu seria voastra...cu liana vlad am fost f apropiata pana cand a plecat...de atunci nu mai stiu nimik de ea...doar asa din auzite de la alti prieteni...ca sa nu mai zic de "fretele" meu dragos mirea...toata lumea credea ca suntem frati...ne cunosteam de atata timp, steateam ina celasi cartier...ne asteptam mereu cand ieseam de la ore si uite-asa...ne-a facut lumea si frati...
pe cei amintiti de tine ii stiu dar pe tine nu cred ca te stiu...poate ca daca-mi zici si numele de familie, sau pui niste poze...cu siguranta o sa-mi dau seama ca te stiu...
super...noi nu am facut nici o intalnirefff multi colegi sunt plecati in afara si nu ne strangeam nici 10...
angy, sabina...si numai bine

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inimioara76 spune:

mik merci pentru informatii

monica - te chema cumva monica radulescu? pe mine ma chema Nastase Mirela. Mai aveam o colega Irina Nastase, si toata lumea ne incurca mereu, ca si ea avea parul lung si ochelari ca si mine!

Eu m-am ocupat la un moment dat cu revista liceului... nu stiu daca iti mai aduci amine, sau daca ai prins-o... Oricum, n-a fost chiar mare hit parca. In ce an ai terminat tu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

da, asa ma chema pe vremea aceea, monica radulescu...am terminat in 94'...cu un an inaintea ta.
dar tu ce instrument ai zis ca ai facut? parca vioara cumva?...totusi cred ca te confund....am imbatranit ce sa mai...
pupici si sa aveti un we placut

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inimioara76 spune:

Monica, deci inseamna ca te stiu bine :)

Eu am facut pian mai! Nu zisei mai devreme ca-s profa de pian la Scoala 4? sau poate n-am zis...vezi, si la mine roza skleroza!

In Cons am facut Muzicologie.

poze mai recente decat nunta (de anul trecut) nu am... dar daca te intereseaza... , macar pentru "documentare"

http://www.flickr.com/photos/86905479@N00/sets/72157594235607635/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

intru si eu.
Inimioara ai zis dar la subiectul cu profesorii,poate si la asta,dar la ala sigur.
Monica,pusici we placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

mirela...gata...te stiuDoamne cat de mica e lumea
super miresica...f frumoase pozele

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inimioara76 spune:

Merci pentru aprecierea pozelor. Eu m-am tot uitat la linkul ala de la tine care mergea, insa nu erau poze decat cu un carucior de bebe mic.

Nu stiam ca ai bebe! cat are? esti in concediu de maternitate? Cu postul de la Enescu cum a ramas? erai titulara?


Astept vesti si de la Sabina... pe care nu o mai vad scriind nici la Sofia Galagia ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
da, la enescu sunt titulara din 99'...acum sunt in CIC...am doi copilashi, un baietel de 5 ani(alex) si o fetitza de 1 an si 8 luni(ruxi)...postul meu e pus la pastraresper...
hai ca mai este putin si incepe activitatea scolara...
numai bine


monica

Mergi la inceput