Ingerasul care ne-a schimbat viata

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lona spune:

Sa-ti traiasca puiul!
Si eu tot de Sfantul Craciun am primit confirmarea samburelului din burtica, si am nascut tot pe 17 august dimineata. Doar ca in urma cu 9 ani...ehe, suntem mari.
Ma felicit in fiecare zi ca am ales cezariana cand citesc de copii traumatizati de nastere, cu cordoane infasurate, umeri scosi si alte asemenea lucruri.
Craciun fericit tuturor, si vesti "cu doua liniute" celor ce vor sa aiba puiuti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MONAI spune:

Giana, m-a emotionat si pe mine povestea ta. Sa va traiasca Dani si sa va faca bucurosi.
Ai dreptate ca sunt si locuri in Romania unde esti tratat omeneste si poate acei oameni merita pomeniti, asa, ca sa incurajam sistemul.

Sa auzim numai de bine.
Mona si Sara (16/07/2005)

Scumpii de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giana spune:

Va multumesc din suflet pentru raspunsuri!
A fost cea mai frumoasa experienta din viata mea de pana acum si imi mai doresc inca 2 la fel.Sa va dea Dumnezeu numai bucurie in suflet si bebei sanatosi si voiosi,ca-i meritati,mamicilor!!!

Sarbatori fericite va urez,si noul an sa va dea numai ce e bun!!!




Giana de Dani
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63229" target="_blank">POVESTEA NASTERII
POZELE NOASTRE
VARSTA DANI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Doamne ce frumos, totul a fost perfect, sunt fericita ca se mai poate intampla in Romania asa ceva Am plans, acum zambesc si va admir in poze.... Imi vine sa-l mananc pe flacau asa micut si pufos cum e.... Sa fiti cu totii sanatosi si aveti mare grija ce dorinte va puneti Craciunul asta ! Mii de pupici!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

SARBATORIFERICITE
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alus spune:

Ma impresionat povestea ta, sa va traiasca micutul si sa aveti inca o surioara asa cum doriti. Noi vrem ca urmatorul bb sa fie baiatel Sebastian sau Cristian

Cum sau nascut Sylwia si Julia

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64324

Alus+Julia

http://community.webshots.com/user/alus1
http://community.webshots.com/user/julicia101



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

Gianina ai poveste foarte frumoasa si esti o mamica norocoasa, ai baietel superb (ca si mamica)si sa dea Domnul sa fie sanatos sa poata sa va aduca numai bucurii !
Despre spital ce sa mai zic ? imi vine sa ma mut in Constanta... nu imi vine sa cred ca exista asa ceva in Romania. Eu trebuie sa nasc in aprilie tot un baietel si pentru ca sunt "foarte gaina", adica mor de frica, voi naste prin cezariana, altfel nu concep si as vrea sa existe si in Bucuresti un spital ca in Medgidia.

Va pup si va doresc cele mai frumoase sarbatori de iarna !

dolcebaby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giana spune:

La multi ani 2006!!! Noul an sa va aduca numai bucurii si multa sanatate atat voua cat si puiutilor vostri!Sa creasca mari si sa va mandriti cu ei! La anul si la multi ani!!!



Giana de Dani
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63229" target="_blank">POVESTEA NASTERII
POZELE NOASTRE
VARSTA DANI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

sa va traiasca frumuselul, sa fiti sanatosi si fericiti.

de la Mada si minunea Sofia Maria, 12.08.2004
POZELE NOASTRE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lazy spune:

Sa fiti fericiti.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50843" target="_blank">http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50843Speranta sau vointa[/url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama_kaly spune:

Giana foarte frumoasa povestea ta,deja imi imaginez cum va fi si la nasterea baietelului meu,de abia astept sa-l vad si sa-l tin in brate!
Si eu tot prin cezariana vreau sa nasc si m-a linistit ceea ce ai scris tu ca nu mai pare asa de crunta nasterea!
Sa va traiasca baietelul,m-am uitat la poze,e un dulce si un grasun! Si voi sa fiti sanatosi sa va bucurati de el si sa-i faceti si o surioara!
io 28+ cu Seby
Poze cununie
Poze mami si bebe
Poze Craciun,Revelion si cu burtica Bebe

Mergi la inceput