bebelusi de iulie-august 2005 (25)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giana spune:

Anis,

Sa traiasca sotul tau cu numele!

Noi am fost pe afara.Bate un vant...Si bb a facut un scandal cand am plecat..de ne-a auzit tot blocul.Nu-i place deloc cand il imbrac mai gros.Imi vine sa nu mai ies pana la primavara


Giana de Dani
POZELE NOASTRE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giana spune:

monica,sa traiasca cu numele si taticul si fiul!

Giana de Dani
POZELE NOASTRE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KULTA spune:

Fetele, o sa vi se para o prostie dar sunt trista pentru ca am aflat ca nu mai exista Mos Craciun. Bineinteles, am aflat demult dar in fiecare an sper ca va veni la mine un mos gras cu barba alba si imbracat in rosu si-mi va spune ca e Mos Craciun.
Deh, nostalgia Sarbatorilor. Abia astept sa ii povestesc Danutei anul asta cine e Mosul si cum ii aduce cadouri. Chiar daca nu va intelege prea multe.
Sunt dusa rau, nu?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monical spune:

Anis - La Multi ani sotului tau

Monical+ Andrei (03 august 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns truli-luli spune:

La multi ani!!! tutror bebicilor, mamicilor si taticilor de bebelasi dragalasi care azi isi serbeaza ziua numelui. Sa aveti parte de o zi frumoasa, sanatae si multe bucurii alaturi de minunile voastre!

Cami si ANA (17.08.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gcamelia2002/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

Denisa,oricand esti binevenita pe la noi,nastere usoara si o bebelusha sanatoasa!
Giana-multimim pt capitolul nou!
anis-sa iti traiasca sotul cu numele!
Mada-eu sunt disperata dupa dulciuri si nu eram chiar asa.De ce oare? Nu vad de ce ar afecta intr-un fel masajul.
Dede-si noi vrem o fam asa frumoasa ca a voastra,adica inca un bb,baietel acu'
Oana-felicitari pt Eva,ce bine creste!Good babygirl!
Peca-Niko e un dulcic,expresiv.
Ursuletul-mare si AL Gabriel.Si eu tot asa mai mult cu povesti in engl ca sa imi fie rusine,nici cantecul de la capra cu 3 iezi nu il mai stiu
mamini-sper sa ii treaca rpd lui Veve buba!Nici aici nu gaseste rivanol.Nu ai tinctura de propolis?
Kulta-tatal meu a fost in fiecare an Mosul.Si de fiecare data cand venea Mosu' tata facea Lua un costum de de la teatrul Fantasio si i l-am descoperit.A fost tragedie totala anul alaSi cred ca eram clasa a6aChiar vorbeam cu sotul ca trebuie sa se imbrace in pt fata si suntem asa nerabdatori sa o vedem ca intelege.
Noi am fost afara,nu a mai fost asa frig-0gr cu vant,ci doar inainte sa plecam din casa care s-a oprit pt noi.Au fost 7 gr.Acu'fata face nani si ma bag si eu daca mai doarme poate mai prind si eu




decu fundita

Iaca poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MONAI spune:

Salutare, gagici!
Am intrat pe fuga, eu continui sa nu fiu in apele mele cu raceala asta pe care o tratez babeste deocamdata. Sara e bine, si-a modificat programul de somn, doarme ziua o tura de 2h, niciodata nu a facut asa. Am uitat sa va spun ca are 7.800kg.

Sa auzim numai de bine.
Mona si Sara (16/07/2005)

Scumpii de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabungau spune:

La multi ani tuturor Andreelor si Andreilor , sa fiti sanatosi si fericiti!!!!

Giana, multumim pentru noul capitol!!!

Mamini, imi pare rau de unghiutza lui Veve, sper din tot sufletul sa-i treaca repede!!! Cauta un antibiotic praf si pune-l la locul cu buba!!

Kulta, chiar ca esti dusa!!! Eu cred ca o sa fiu foarte dezamagita de dezamagirea Ioanei cand va descoperi ea ca de fapt nu exista Mos Craciun... Imi vine sa plang de pe acum...

Va pupam

Irina si Ioana Alexandra (13 aug 2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/irinabungau/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monical spune:

Vreau sa intreb si eu daca voi ati scos bebelusi afara la plimbare inainte de botez.

ma duc urgent la datorie


Monical+ Andrei (03 august 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Cuscra, multumim frumos pentru urari! Am vazut si eu pozele cu Scufita Rosie. E o scumpa. E o poza in care sta pe burta si i se vad ochisorii albastrii, mor dupa ea. M-am orientat bine .

Andreea, mamica lui Tudor - 10.08.2005
POZE

Mergi la inceput