Ce doriti sa va aduca Mos Craciun?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hanako2004 spune:

-si eu i-mi doresc doua linioare rosi si sa fie si baietel sa-i fac la emy pereche
-masina noua cu fundita
si va doresc si voua ca moul sa va dea ceia ce va doriti cel mai mult



sarbatori fericite

http://community.webshots.com/user/emilyohashi100 poze:) http://pg.photos.yahoo.com/ohashi_irina/my-photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rodica spune:

Imi doresc foarte mult sa-mi aduca Mosul cate un servici mie si sotului meu. Pace in casa si sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

mosule craciun
eu ash cam vrea sa ne aduci mai multi bani ca sa nu mai plece tati de langa noi.
niste meshteri priceputi.
ash mai vrea o mashina automata de spalat rufe dar care sa si scoata rufele sa le intinda pe franghie.
si lista continua.

jo si alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria28 spune:

Ahh ,ce bine ar fi sa citeasca mosu lista asta ...ce mai conteaza ..eu as vrea un parfum ,o crema si un fond de ten pentru ca doar de ele am nevoie in momentul de fatza .De primit am sa primesc in curand 2 lotiiuni de corp una cu miros de ambra si cealalta de vanilie si mosc .Eu zic ca mosu va fi destul de bun anu asta cu mine .
Tuturor fetelor le doresc sa li se indeplineasca dorintele si celor ce isi doresc bebelusi la fel ,multa iubire ,practica si optimism.Sa aveti un Craciun fericit altri de familiile voastre.Pupici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgi spune:

Mosule!!!

Anul trecut te-am rugat sa ne aduci un bb..acum ca l-ai adus..il vrem sanatos, frumos si destept ca tati.
eu as mai vrea..o masina ( care sa fie numai a mea ), s-o pot plimba pe Luana, dar asta la anul......doar ca te-am anuntat din timp. acum ne plimba tati.
O geanta ca sacul de pus in spate nu merge iarna.
O pereche de ochelari made in korea...ca tare frumusei mai sunt.
Multa dragoste pentru tati si mami....si nu uita..sa mai trimiti o barza si la anul.

Te pup dulce mosule si ai grija de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrianai spune:

Eu imi doresc o casa a mea si mult fericire! si o masina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

revin mosule.rectific!

BANI DE TENCUIALA!GEAMURI!o USa la intrare SI UN PERETE IN CASA!si puterea de a indura nabadaile unora(care vor sa plecam deunde stam acum)pana ma pot muta in coliba mea!

mosule ma auzi?nu vreau pomana!iti dau banii inapoi in rate.

jo si alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

V-a ascultat mosul dorintele? Ati fost cuminti?
CRACIUN FERICIT!

MG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sileriki spune:

A mai trecut un an de atunci v-a adus Mosul tot ce v-ati dorit???
In seara acesta iarasi vine si eu vreau sa ne aduca multa sanatate , si IMPLINIREA TUTOROR DORINTELOR ca ne ajunge

evi , Eric 14.06.2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

Unsanatos

Mergi la inceput