Copilasi poznasi de iulie-august 2004 (136)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns polux spune:

LA MULTI ANI Monica, si tot ce-ti doresti de la viata.
Buna dimineata fetele. Uite ca a venit si weekendul. Eu am fost cu sotul ieri la cumparaturi, caci asa este pe aici, a doua zi de Thanksgiving sunt mari reduceri de preturi. Dar numai daca cumperi intre 5 si 11 dimineata. Dar bineinteles ca la 8-9 nu mai gasesti mai nimic din oferte, asa ca la 5 eram la magazin. Si din tot "pomul laudat" nu am cumparat decat pentru Adela, o multime de jocuri educative, papusele, etc(vorba sotului, jucarii ptr trei mosi si pentru Paste) si bineinteles un cadou ptr mami de mos Nicolae (un ceas placat cu aur, cu ecranul in forma de inima).
Gata ca m-am laudat destul.

Liliana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:

LA MULTI ANI MONICA !

Sa fii sanatoasa si sa ai parte de tot ce-ti doresti.
Petrecere frumoasa !

Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)
ALBUM 1 ALBUM 2
CELE MAI FRUMOASE FLORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli spune:

D-na Bibi, la multi ani! Sanatate fericire si tot ce e mai frumos iti dorim. Fie ca dorintele sa ti se implineasca. Pupicei si petrecere placuta!

_
O zi plina de bucurii, Eli & Stef
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=32097" target="_blank">Nasterea broscutei noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Buna ziua!
Am intrat pentru urari: Monica LA MULTI ANI!!! O viata fericita alaturi de Bobo! Multa sanatate si putere!

Anca, ca tot intrebai de olita: Vicu nu cere, asa ca noi i-am facut un program de asezat pe ea imediat dupa ce se trezeste. Dar asta nu e o regula batuta in cuie, pentru ca daca n-am kef nu-l asez

Referitor la laptele de dimi: Vicu nu mai bea lapte la trezire, doar la ora 4 si seara la culcare (asta inca e perceput ca generator de somn)

Io mi's tare necajita ca nu pot instala Yahoo mess pe calcu' meu. imi lipsesc neste dll-uri... Tre' sa ies pe net dupa ele... Da' de google talk ce ziceti?

Dana si Victor Mihai (10.07.2004)pozici mai vechi si mai noi
altele, daca nu v-ati saturat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gongutza spune:

La Multi Ani Monica!Iti doresc sanatate,fericire si tot ce-i mai bun pt tine si Bogdanel!Va pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

sara`buna.... ci pustiu, pi unde umblati duamnelor?
sa va raspund si io la intrebari. so, laptele il bea pe la 9,30-10 cind se scoala si seara inainte de culcare, dar ultimul este discutabil, s-a intimplat de multe ori sa nu vrea sa-l manince. ashea... la olita nu a facut niciodata din motiv ca nici nu vrea sa se aseze cu kuru pe ea, zici c-o frige, mai asteptam... de spalat pe dinti nu am incercat inca, ce este in gura ei v-am zis, masele si dinti pe caprarii, nu cred ca ar suporta periuta plus ca n-o cred in stare sa scuipe pasta, asa ca, mai asteptam si cu asta...
un we frumos va doresc, cit a mai ramas din el!

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

salutare gagici, ce liniste pe la voi...la noi ninge, prima zi de ninsoare numai ca aseara a plouat si e inca urat pe jos. azi ma duc sa cumpar si eu sanie, pusesem ochii de mai demult pe una trae drqagalasa. in rest, ieri am luat primii bani, azi ies sa ii cheltui .
andreea, ai plecat la munte ca asta iti doreai, vad ca nu mai dai pe aici...
pupisori la obrajori

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Monica La Multi ANi! sa fiti sanatosi si fericiti!
Ca ma intreba Carme de ce'st matinala nu poci decat sa va transmit salutari din CalgaryCupii sunt iara cu armata de bunici si'st bine sanatosi. am avut ceva prob cu mitzu cand am plecat ca a facut o infectie la rinichi zise dr si iar antibiotic. Acum e vesel nevoie mare cica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

Salutare-n miez de noapte !!!!
pic de somn dar am vrut sa felicit vedeta de pe prima pagina -pe Philip ..multi pupici
si LA MULTI ANI sanatosi si fericiti pentru d-na BIBI ..Monicutza , iti doresc tot binele din lume si mult soare in suflet !!!!

despre ce se discuta :
D-l Pufulescu serveste laptic dimineata la ora 9 cand se trezeste si seara la culcare ,
la olitza a cerut o singura data ..dar eu mama toanta nu mi-am dat seama ..a venit cu olitza in sufragerie si mi-o arata iar eu ii spuneam :da mami , olitza ..apoi iar a venit cu ea in bucatarie si eu tot asa m-am facut ca ploua ..si la un moment dat il vad scremandu-se ....copilu' destept ..mama are o problema
in rest , este pus la olitza dupa fiecare masa dar nu o onoreaza mereu ...

de spalat pe dinti ..hmmm , inca nu ...trebuie sa gasesc o cale sa-i deschid gura ..fara sa ma muste !!!!poate aveti vreun pont

si ptr ca tot m-am intins sa va mai zic de noi ...
D-l Pufulescu papa bine , doarme bine , se intelege de minune cu mameta - boneta ..ea ii face toate poftele si mai nou si noua ..este ca o mama pentru noi si uite asa familia noastra s-a marit ..sunt foarte multumita de ea si ii multumesc lui Dumnezeu ca mi-a dat inspiratia sa-i mai dau o sansa atunci la inceput ...
iar d-l Pufulescu parca apreciaza mai mult timpul petrecut cu mine (asta de cand m-am intors la serviciu )...face tot felul de chestii uimitoare si incepe sa aiba personalitate (aceea specifica zodiei-leu)

eu , mama d-lui Pufulescu sunt ca un robotel ...serviciu , casa , stres , ganduri de toate felurile ..incerc sa le impac pe toate ..iar seara pic franta ...
Andreea , ma intrebai de masina ..nu am avut nici un incident neplacut dar dimineata in Bucuresti se circula infernal ...sa nu mai vorbim de locurile de parcare ...iar eu am masina de serviciu care ma ia si ma lasa in fata sediului ...si ma intorc cu metroul ...economisesc fooooarte mult timp si nervi !!!!

hai ca m-am intins ..o sa incerc sa pun si niste pozici ...

ahaaa, si vroiam sa va spun ca astazi am fost in Cora si am vazut o gramada de jucarii faine ...cred ca nu scot tot stocul deodata ..ca azi aveau cam de toate ..si am vazut si setul acela cu mop si caldarica si arata fain ..dar eu una dc as avea fata nu i-as lua
noi i-am luat d-lui Pufulescu un pian mare cu tot felul de butoane si zapaceli ..abia astept sa i-l dam

apropo ...mai facem party de Craciun ?

pupici mii la toata lumea si nu ma dati absenta ca mai am putin si revin in forta

Simona si Luca
http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

`neata la tuata lumea...marina, ai emigrat, brei?

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput