Constanta la apel! (57)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Buna Dimineata!

Eu am inceput-o cu stangul..oarecum...s-a terminat butelia si tati nu-i acasa...Am facut cafeaua la microunde...o intreaga odisee...

Daca se intampla sa fie vreo petrecere...ne mutam la Kids Land la Mall Tomis. Dar numai si numai daca este ocupat la Kids Paradise!

Deci inca o data:

Kid's Paradise: este pe Bulevardul Mamaia,( de la intersectia cu Mihai Viteazul in jos cam 200m spre Dioda) fata in fata cu fostul complex Mondial, este o casa vopsita alb-albastru cu abtibilduri in geamuri.

Poze octombrie!!
Tania cu Andreea(14 sept'96)+ Bianca (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gyly spune:

Sorry, nu cred ca mai ajungem. S-au anuntat vizite. Incercam poate putem ajunge.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

merci fetele pt modificari.
cornelia, multam ca nu m-ai uitat.
distractie placuta la mamici si piti. offf, abia astept sa ne facem si noi mai maricei, sa ne jucam cu voi.


anda, mami de bb vladut
pozici cu mine
bb vladut
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62685" target="_blank"> povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

buna ziua,constanta!
sunt si eu o constanteanca,mamica de sept-oct 2005.as fi foarte fericita daca m-ati primi si pe mine in grupul vostru.imi pare rau ca v-am descoperit asa de tarziu.
am nascut pe 30.09.2005 o fetita pe nume ARZU EGE
VA MULTUMESC

ege

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreen spune:

Banuiesc ca v-ati intalnit...imi pare nespus de rau ca nu am putut veni desi am sperat...Azi mi-au venit "musafirii" si deobicei in prima zi e asa si-asa...ei bine a fost da' pana pe la pranz si apoi m-au luat niste dureri infioratoare...In 22 de ani de cand ma chinui nu stiu daca am avut o luna fara dureri similare cu cele de nastere...

In mod sigur pana la Craciun m-ai pune-ti de-o intalneala...atunci nu mai incape discutie...Si-asa m-a bodoganit Bianca acuma ca i-am promis ca o duc si ii spusesem de fata Taniei c-as de-o varsta...

Un coleg de liceu ma intrebase daca stiu de ce au femeile ciclu...evident stiam dar nu varianta lui: pentru ca meritam...oare?!


Surorile,citim povesti,calare pe situatie

Loreen cu Bianca(15.10.96)si Delia(26.04.05)
"Nu merge inaintea mea pentru ca s-ar putea sa nu te pot urma; nu merge in urma mea pentru ca s-ar putea sa nu te pot indruma; mergi alaturi de mine si fii prietenul meu"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Multumesc Tatiana,si mie imi pare tare bine ca am cunoscut o parte din voi.Toti copii sant frumosi si dragalasi.
Poate data viitoare ne hotaram la o locatie unde sa fim numai noi asa o sa putem si dialoga intre noi iar copii sa se cunoasca mai bine.
Eu am fost intai la Kids si tipa de acolo mi-a spus ca n-ar fii nici o problema dar tre sa rezervam din timp locatia.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

'Neata!
Am pus poze recente in album: mot si primavara - vara.
We placut in continuare.

poze cu noi



Camelia & Alexandra Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna ziua, fetelor!

Intalnirea de aseara a fost super! Ma bucur foarte mult ca v-am cunoscut ( nu o stiam decat pe Tatiana). M-am simtit bine cu voi, parca va cunosteam ...de cand lumea!

Noi azi mergem la Kid's Paradise, caci ieri era acea petrecere si nu ne-am mai intalnit acolo, Sofi a urlat de mama focului pentru ca nu am ramas la Kid's (deja cunoaste locatia, am mai fost o singura data si m-a uimit ca a recunoscut casa inca de cand parcam masina si a inceput sa se bucure.) Iar cand a vazut ca plecam de acolo si nu o las sa se joace a facut un scandal...mama-mama. Ca sa o linistesc i-am zis ca o duc azi...promisiunea se tine.

Profesorii sunt la negocieri.....poate incepem scoala maine

de la Mada si minunea Sofia Maria, 12.08.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

buna dimineata
ma bucur sa citesc ca v-ati intalnit si copilasii s-au jucat
eu am fost o harnica, trebuie sa ma laud ca am inceput curatenia de sarbatori
bine ai venit ege sa-ti traiasca minunea
o zi buna

pupici
nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Ege, bine ai venit la "Constanta la apel"! Da-ne mai multe detalii despre tine, sa te adauge Tania la listuta noastra. Pupicei micutei.

de la Mada si minunea Sofia Maria, 12.08.2004

Mergi la inceput