Copilasi poznasi de iulie-august 2004 (135)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mimilinca spune:

Mey, eu nu le-am vazut pe viu. Doar in oferta Cora cu jucarii. Brosurica nu are altceva decat jucarii. Poate or fi pentru copii mai marisori, nu stiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Si ca peseu - era vorba de cora si carrefour pantelimon, poate in celelalte mai exista ... Cit despre setul de mop de care vorbesti, Lumi, mie mi s-au parut cam mari pentru un copil de un an juma ... dar acu nah - fiecare cu parerea lui !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Buna ziua!

Marcela, pupam nasul rosu. Vazut pozele, sunt supeer, o sa le pun pe webshots. Nu am mai sunat aseara ca am intrat asa de tarziu...

Am vazut si io jucariile alea (mop, galeata, set curatenie) dar nu mi s-au parut foarte Ok pentru Vicu, asa ca am renuntat.

Mey, se facu un friiiig pi acilea... O zi buna!


Dana si Victor Mihai (10.07.2004)pozici mai vechi si mai noi
altele, daca nu v-ati saturat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Buna ziua!

Suntem in zona,fara noutati...doar un vecin care a decis ca este ora potrivita sa-si bata niste cuie in pereti,exact in dormitorul unde dormea puiuta mea...nu va mai spun continuarea,banuiesc ca o stiti...

Marcela,puiul de vrabiuta se pregateste de sporturi extreme,vad...pupici pe nasucul julit.
Roxa,multumesc,spor si tie,daca te hotarasti pana la urma.
Papa cum se prezinta mielutzul azi?
Simona,cum adica ne citesti in metrou??!!...si masina ce-ai facut cu ea?sper ca n-ai avut vreun eveniment neplacut.

...cat despre jucarii de sarbatori,anul asta o saniuta si prostioare,profit cat nu stie ea ce si cum,cu mosu care aduce de toate...ca la anu deja ma astept la liste cu diverse,asa ca io zic sa profitati,cat mai apucati



Sabina este acasa,va multumim! www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57651" target="_blank"> aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze vechi poze noi

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

Simona, super ideea ta de a printa forumul...hai, asteptam vesti de la voi...si poze cu Pufulici.
Gabriela si eu sunt pro pompitza de nas....chiar azi Andreea a casit-o prin casa si tot insista sa-i scot mucisori(pe care nu-i are...
Fiquelle, pupam fetitza nazdravana
Marcela, Lia e frumoasa si asa cu nasucul julit...bine ca e doat atat.
Cristalina,si noi pictam....dar peretiiiii...si cu ardei rosu
Andrea si Olivia, m-ati amuzat cu gradinitza.Olivia noi plecam sambata dimineatza si ajungem miercuri seara in Pitesti.Din cauza ca Andreea nu mai vrea asa mult sa stea in scaunel, nu mergem decat 6 ore pe zi.Plus ca mai pierdem o zi si prin Timisoara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

no, c-am comis-o tura asta, deschisesem capitolul 135, dar am fost indusa in eroare de titlul... faza ca nu stiu unde a disparut ala deschis de mine ca nu-l gasesc, macar de-ar fi fost sters sa nu inceapa lumea a scrie si acolo...
so, andreeab, merci ca m-ai tras de mineca, cre` ca am sa ma culc la prinz ca somnu de asta noapte a fost prea putin pentru mine
roxanici, cum pui ditamai lista cind creezi un subiect nou? dau o bere daca ma luminezi...

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Felicia, drum bun si fara peripetii!

Mey, am pus 4 pozici (sampling) trimise de Marcela, sa vedeti si voi la ce va puteti astepta de la sedinta foto... Le gasiti in ultimul album "unele, altele". Enjoy.


Dana si Victor Mihai (10.07.2004)pozici mai vechi si mai noi
altele, daca nu v-ati saturat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Carmenici,o selectezi ii dai copy si o copiezi la tine in calc si apoi deschizi alt cap. si faci aceelasi lucru...adica copy si paste....ai inteles ceva ca io n-am inteles...cre-ca mac sa ma culc si io


Sabina este acasa,va multumim! www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57651" target="_blank"> aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze vechi poze noi

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

pako, drum bun! Aveti grija ca e vremea urata!

Imi place, mamici de fetite, ca va preocupati sa le luati cadou de Mos mop, maturi, aspiratoare! Asa! Sa le pregatiti gospodine!

Nu ma bagati prea mult in seama, ca subiectul citit azi dimineata mi-a pus creierii pe moatze .Bine ca am consolare ca mai sunt si alte victime...

Adema&Codrut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

marcela&dana, faine poze, chiar imi plac! felicitari si pupam fotomodelu`!
andreeab, am inteles da` n-am priceput de ce toata tevatura asta, ca de fapt copy/paste am dat si io da` mi-a facut niste porcarii ca sa ma esprimez frumos

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput