Topic mutat

Topic mutat | Autor: inaioana

Link direct la acest mesaj

Problema mea este ca am deschis un topic la "Discutii generale", despre un lucru care ne afecteaza pe toti si ca sa propun o actiune civica celor cu aceleasi opinii ca ale mele si a fost mutat aiurea la sectiunea "Scoli, gradinitze, crese, bone" unde orice forumist intra doar ca sa se mai intereseze de una de alta, nu ca sa discute chestii morale si serioase. Si asta doar din cauza numelui care este "Religia in scoala!"
Evident ca topicul se ingroapa si cei care il deschid nu sunt , ca sa zic asa, "grupul tzinta" al initiativei.
Mi se pare o mutare aiurea, moderatorul nici nu s-a obosit sa citeasca ideea topicului..daca e cu "scoala" atunci il dau la "scoli"!
Nu stiu cine a facut asta si cine modereaza acea sectiune a forumului, insa mi se pare intemeiat sa il mute la loc. Am dat motive serioase si in topicul propriu-zis, dar parca vb singura...


Ioana 15 saptamani si Katja(30 martie 2004)

poze cu mami, tati si katja

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

spre desosebire de tine, am sa folosesc un ton calm si am sa iti explic pe puncte:

1. la sectiunea Scoli, Gradinitze etc... nu se posteaza doar de doru leli, cum reiese din postarea ta, nu este un forum inutil, te asigur. Ti se pare ca alegerea scoli nu este o problema serioasa pt parinti?

2. Locul acestui subiect este la aceasta sectiune de Scoli, Gradinitie. De ce? pt ca e legat de scoli si religia predata in scoli.

3. Grupul tinta de care pomenesti tu, se va uita si acolo, daca e un subiect inetersant pt ei.

4. Moderatorul s-a obosit, te asigur, sa citeasca subiectul. Si daca te=-ai fi obosit si tu sa citesti in josul postarii tale de la subiectul mutat ai fi vazut numele moderatorului care nu s-a obosit sa citeasca mesajul tau, asa cum susti.

Si nu vb singura, dovada ca eu am citit si ti-am raspuns.

iti doresc o zi buna.

P.S. observ ca ai 2 pagini de raspunsuri la subiectul respectiv. Oare publicul tinta citeste???

Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Nu, publicul tinta nu citeste. Am doua pagini de discutii sterile , degenerate de la subiect, in majoritate cu o singura forumista care ma contrazice pt ca e ortodoxa fumdamentalista.
Si nu, subiectul nu este despre scoli. Poate ca n-am fost foarte clara de la primul post, sa zicem, dar am clarificat imediat: subiectul este despre propunerea unei miscari civice impotriva unei atitudini arbitrare a statului. Vreau sa adun oamenii de aceeasi parere cu mine ca sa facem ceva in sensul asta, un proiect de protest. Sunt foarte multi interesati care insa nu se duc la "Crese, bone... etc" pentru ca nu ii intereseaza subiectul, poate sunt din alta tara, poate au copii prea mici sau prea mari, etc.
Si motivul pt care a scris si cineva care face parte din publicul-tzinta este pt ca i-am trimis eu PM cu linkul! Intelegi?
Nu am sustinut ca sectiunea cu pricina este inutila, si mie mi-a fost utila, dar nu e cazul acestui subiect, pur si simplu.
Oricum, mersi frumos de raspuns, am sa incerc sa iau legatura si cu moderatorul/moderatoarea care a facut mutarea. Mersi ca mi-ai spus unde sa o gasesc!


Ioana 15 saptamani si Katja(30 martie 2004)

poze cu mami, tati si katja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Va rog sa (re)cititi regulamentul la care ati subscris in integralitatea lui la inregistrare pe acest forum. Deciziile moderatorilor sunt decizii administrative unilateral ele reprezentand pozitia desprecopii.com implicit.
Va multumesc pentru intelegere.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

frumos, frumos.daca ai vreo parere despre irina.c sa-i spui in fatza....nu pe la alte topice.



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Sabinutza,muahhhh...deja e personal, ma cauti dupa postari! Pardon, stiu ca erai pe aici intamplator!
Banuiesc ca nu ai decat sa-i dai un link Irinei ca sa vada si ea "cu cine sta de vorba"! Problema ta este ca daca ai fi reusit sa citesti subiectul , asa cum ti-am spus si acolo, ai fi descoperit si parerea mea despre Irina, spusa in fatza! Bang!

Marius, asa se pare! Pacat! mersi frumos de raspuns!


Ioana 15 saptamani si Katja(30 martie 2004)

poze cu mami, tati si katja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

ai ma, tu chiar crezi ca am ceva cu tine??








Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

quote:
Originally posted by Sabina

ai ma, tu chiar crezi ca am ceva cu tine??



ai ma Sabinutza, tu nu stii de .. paranoia...pardon! de gluma???

...unii dau prea mult din coate ...

Mergi la inceput