Teledon-3945 de euro, lumina ochilor pt Alina

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Ma bucur ca te-ai gandit la un site An-k ce bine ar fi sa ne ajute cineva sa-l facem cat mai repede sa putem strange banutii pentru Alina . Ati vazut ce blonduta e? Precis ca are ochisorii albastri .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

fetelor, haideti va rog sa ne mobilizam sa o ajutam pe Alina sa poata vedea, 4000 de e, nu este o suma asa mare, putin cate putin se aduna, haideti sa nu o lasam si sa o ajutam asa ca pe multi alti copilasi care si-au pus speranta in acest forum



anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">teledon, 4000 de euro, lumina ochilor pt Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

E adevarat ca parintii ei si-au pierdut speranta pt ca nu au acesti bani, bucuria lor va fii imensa, pentru ei vederea fetitei cat si pentru Alina va fii o minune, haideti sa facem acest vis sa devina realitate pt familia Ivascu, si pt Alina o viata normala, va putea merge la scoala, juca impreuna cu copii de varsta ei iar mai apoi va putea intemeia o familie si avea grija de proprii-i copii

va multumesc

anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">teledon, 4000 de euro, lumina ochilor pt Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Ancutzule, da-mi si mie adresa ta pentru operatiunea pliculetz. Sau te ocupi tu Iren pentru Elvetia, apropos de ce-am vorbit aseara? (Iren se gandea sa faca o cheta eventual la o intalnire a romanilor in Zürich)
"Unde exista dragoste, exista si Dumnezeu" - Tolstoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

quote:
Originally posted by lorelei_19

Ancutzule, da-mi si mie adresa ta pentru operatiunea pliculetz. Sau te ocupi tu Iren pentru Elvetia, apropos de ce-am vorbit aseara? (Iren se gandea sa faca o cheta eventual la o intalnire a romanilor in Zürich)
"Unde exista dragoste, exista si Dumnezeu" - Tolstoi



Pai io zic cc ca cine vrea sa trimita separat, s-o faca direct la Anka, io nush ce succes o sa am cu keta mea de pe 10...

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

noiembrie
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

An-k, trimite-mi si mie pe pm adresa ta (tu strangi banii nu-i asa?)
Multumesc mult,

Corina

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58588/" target="_blank">Ajutati-l pe George!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Sunt asa de fericita ca ni se alatura din ce in ce mai multe fete

Mi-a dat cineva o idee, sa scad de fiecare data din titlul subiectului suma primita, avem 20 euro de la mine si 10 de la o matusa de-a mea, 15e de la Danna_J= 45e, voi edita titlul subiectului



Multumesc din suflet, ca vreti sa va alaturati Alinei
voi trimite adresa pe PM

anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">teledon, 4000 de euro, lumina ochilor pt Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

Anca, te rog sa-mi dai si mie pe PM adresa ta.
Laura

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

multumim fetelor inimoase

Lorelei_19, Iren, Cricor, Laura B

am trimis adresa mea pe PM

anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">teledon, 4000 de euro, lumina ochilor pt Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Ma bucur foarte mult ca s-a mai micsorat suma de care are Alina nevoie! www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Teledon - 4000 de euro, Lumina ochilor pentru Alina

Mergi la inceput