Copilasi poznasi de iulie-august 2004 (134)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Buna!

Soare la Bucuresti,ce bine e sa-ti incepi ziua cu soare.
Am intrat sa va salutam si sa va uram o zi superba,azi am zi de bucatareala,fac o ciorbita si o salata de vinete,dar n-am idee de felul doi,poate-mi dati voi?

Ina,felicitari si-ti doresc sa fie fara evenimente!
Carmen,ma bucur ca sunteti mai bine...cred ca-ti trebuie o pauza...
Olivia,vazut marmota,placut marmota....apropo,ii lasi plete?
Vazut si Pupicu cu jucaria cea noua,da n-am inteles ce e,o fantana?Am vazut si indienii si pe sexy mami,pupicei pentru toti.
Ioana,a fost tare picea cu painica,.
Andreea_s,iti doresc sa-ti iasa cum vrei tu si....dai de baut,nu?

...gata,ma duc la cratita,ne auzim mai tarziu.

Sabina este acasa,va multumim! www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57651" target="_blank"> aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze vechi poze noi

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

andreea, lor, virusilor o pauza, io-st in forma de cind imi vine studenta, basca ar intra si-al treilea, da` nuuuu, gata

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_s spune:

AndreeaB, merci de urari
Sigur dau o bere ca merita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Eh,nu zice hop,cine stie ce-ti aduce mosu'...bine cel putin ca te mai relaxezi si tu.

Sabina este acasa,va multumim! www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57651" target="_blank"> aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze vechi poze noi

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Andreea,

Sabina este acasa,va multumim! www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57651" target="_blank"> aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze vechi poze noi

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

andreea, mi-a mai adus mosu` odata cadoul cu oki, poate se linijteste

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Buna ziua la toata lumea!

Faza I: raspunsuri:
Adema: sanie am vazut in Carrefour. Diverse modele. Cred ca se gasesc si din alea cu spatar.
Olivia: felicitari pentru cetatenie si vazut poze cu americani
Carmen si Lia: sanatate la puiuti. Compatimim impreuna: Vicu muceste la greu (traiasca Karvolul) si cred ca a cerut consultanta Ilincai pentru vomatul in jeturi (de la muci )
Roxane: super stil! Pot face programare la coafor?
Ema: in primul rand, felicitari pentru detox (renuntatul la tigari. In al doilea rand, si asa te plangeai ca esti slaba, las' ca niste carne in plus nu strica! In al treilea rand, Ric e in rand cu lumea - nici Vic nu face ca animalele. Pe unele le stie, pe altele nu. In plus catelu e "abaaaa" iar pisica e "maa". Asa ca...
Oana: bine ca nu a fost mai rau si ca v-ati putut intoarce acasa! Io as vrea sa plec de Craciun la Piatra Neamt, dar stau intr-o mare cumpana...
Papadicule: in timp ce citeam povestea ta incercam sa mi te imaginez plutind si in acelasi timp ma gandeam cum ar fi aratat camera daca ti se facea rau in timp ce survolai inaltimile
Ina: felicitari pentru carnet. Cat mai putine evenimente neplacute!

Mey, io ieri avui sedinta foto! Adeca, Vicu, nu io, da' acu inteleg ce zicea Eli apropo de oboseala. Astept cu nerabdare sa vaz ce fac pozarii (Doamne, cat kin fu si pe ei...) Dupa agitatia aceea plecaram in vizite, ne intorseram din vizite, alergaram fulgii de zapada in hohote de ras si incantare. Asa ca atunci cand ne pregatea mama papa de seara scoaseram afara iaurtul mancat in urma cu o oara, iar dupa ce am terminat masa de seara am mai stat putin sa se adune toata ca sa putem sa o scoatem afara concentrat, in jet, la punct fix. (Daria, cum ziceai ca stai cu frecatul? Facem concurs?) Dupa care cupilu avea kef de joaca...
In concluzie, maine il duc la control (cred ca ma opresc si eu la un alt cabinet, de verificat mansarde).
Cam atat pe zi. Plec acasa ca mi-am pus termopane in toata casa si m-a sunat disperat al meu, ca e lok de munca si acasa

PS Am incercat tot w/e sa dau jos YM da' la dial-up mai bine nu! Daca are cineva un kit disponibil, mi-l trimiteti si mie pe roller025@gmail.com? Hai multam fain.



Dana si Victor Mihai (10.07.2004)pozici mai vechi si mai noi
altele, daca nu v-ati saturat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Dana, !!!!!!

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buah, aici ninge in continuare. ce vreme ingrozitoareeee.....
Danule, va asteptam! hai acu, cat nu e coada lunga la programari! ati facut pozeee? ce misto, abia astept sa le trimiti. am io kit de instalare ym, il trimit repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_s spune:

Dana, si eu vreau sa vad poze! Si abia te asteptam pe YM

Mergi la inceput