Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (6)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Roxy, ti-am trimis parola.

Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
http://pg.photos.yahoo.com/ph/cristina77g/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Multumim Ioana pentru aprecieri.

Codruta & Petra (9 august 2005)

poze & www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60154" target="_blank">Povestea nasterii
www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">varsta lui Petra

www.euroski.go.ro" target="_blank">scoala de schi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

codruta, eu fac pozele cu mobilu, deci iti dai seama ce proaste sint ... au sub 20k.

Mai sint bbi hraniti la sin care fac kk verde? La Miruna e verde ca firul ierbii primavara.

Ioana, mama Mirunei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Si la mine face din cind in cind dar am dat vina ba pe ficateii care i-am mincat ba pe fierul care il iau ca supliment. Nu cred ca ar trebui sa ne facem probleme!

Jadi & bb Vlad 28 sept 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary ilie spune:

am pus si eu poze pe albumul comun, dar cum fac sa-mi pun poze subliniat langa numele lui bebe? ma ajutati voi? va rog....
fetelor, Andrei al meu a dormit azi ca niciodata, de la 12 pana la 5 dupa amiaza, de nu-mi venea sa cred. ca la noi mai rar asa somn.....de aia am avut eu timp si de net
la noi kaka e galben, n-a mai fost de mult verde, si e o singura data pe zi.
de ieri folosim si noi debridat, se pare ca e bun, deocamdata.....
noi nu am iesit azi afara, poate maine.
mary si bebe Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Buna frumoaselor!
Azi am facut vaccinul! Infanrix hexa; sper sa fie totul bine si sa n-avem reactii adverse!
Si sa vedeti minune; la greutate stiam la ce sa ne asteptam cam 4400grame are puica mea dar la lungime habar n-aveam si cat credeti ca are? 59 de cm, nascuta fiind cu 50; o fac baschetbalista pe fata mamii!
In rest nika; si la mine ninge; si eu am dunga aceea naspha pe burta, neagra si lunga si care nu se ia cu nimik; si un buric la fel de naspha ca o gaura neagra, hmmm;
Legat de KK verde sa va zic c-am mai scormonit nitel; ar trebui sa fie galben normal dar daca sta nitel in pampers se inverzeste ca se oxideaza; asta o stiam cu toatele; daca mananca mami spanac si alapteaza iar e posibil sa iasa kk verde; dar eu am pandit-o pe fi-mea cand a facut, m-am uitat repede si era verde si nu mancasem spanac; ideea este (am intrebat-o pe doctorita) ca kk poate sa iasa chiar si verde pt. ca mai lancezeste si prin mat! Da nu-i problema asa ca nu va nelinistiti!!!



Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RoxyP spune:

Cristina, mersi mult de parola.
Acum pun si eu poze in albumul comun!

Roxana & David (12 sept 2005)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/roxanacp/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simona8004 spune:

buna seara mamici si bebici

Miflore, fata me de cind am venit din spital nu mai face kk galben, si e alaptata doar cu sin.
Ioana75, fetishcana me face numa kk verde, dar dupa cum ai citit pina acum noi avem probleme cu constipatia. In plus asa mai miroase cind face kk sau da drumu la gaze... O intrebare, la cit timp dupa ce se bea Debridat ar trebui sa se vada vreun efect??? va rog ajutor.

Ioana ai mai mers la spital? Daca mergi la un moment dat ai intrebat cit sa dai. Sper ca nu vin prea tirziu cu raspunsul, dar cred ca este deajuns daca dai doar 100 lei.

in rest, ne bucuram amindoua una de alta. Zimbeste si vrea sa povesteasca o multime de lucruri, doar ca eu parca sunt ca nu inteleg nimic din ce spune, doar atunci cind imi zimbeste ma prind si eu ca a spus ceva nostim se e cazul de ris. Mai avem foarte putin si vine si taticul nostru acasa. Undeva, cred ca marti sau miercuri am facut schimbare de pampers in direct la camera web. Tata a fost asa de incintat ca atunci cind a vazut-o a spus ca "CE GAGICA SEXI ARE" Abia astept sa vad ce reactie o sa aiba sotu cind o sa-si vada fata.

Fetele, un week-end superb va doresc,
Va -icesc pe toate
simona si Maia (22 sept 05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mysweetest spune:

Petrecere frumoasa Alinam !


Marlena & Alexandru
*3 septembrie 2005*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RoxyP spune:

Ne-am alaturat si noi albumelor comune!!!
Fetelor, m-am uitat pe poze si vreau sa va spun ca fiecare dintre voi aveti niste copilasi extraordinari de frumosi si scumpi.
Faca Dumnezeu sa creasca toti mari si sanatosi!!!



Roxana & David (12 sept 2005)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/roxanacp/my_photos

Mergi la inceput