Va amintiti de Love Story?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

am vrut sa notez nr. de tel., dar mi-am zis ca e atat de simplu incat voi tine minte, iar acum nu imi amintesc decat 0900(90002?)
poate il scrie cineva aici.
in rest, mi se pare ingrozitor ca Ministerul Sanatatii nu aloca o parte din buget pt. cazuri disperate, e ingrozitor ca pe langa socul diagnosticului trebuie sa mergi sa faci cheta ca sa salvezi persoana iubita, ar fi atatea de spus, dar ca o concluzie-e tare trist ce se intampla in tara asta.


Somewhere on this globe, every ten seconds, there is a woman giving birth to a child. She must be found and stopped.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Cine vrea sa trimita la pliculet as putea sa strang si pentru Laura.Cu paypalul mi-e teama ca-mi prind prea tare urechile in comisioane.Dar daca sunteti de acord sa se retina comisioanele din bani e ok.
Sanatate Laurei si Doamne ajuta.


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Dantje, imi mai trimiti o data adresa ta, ca n-o mai am.

Daca acel teledon e valabil toata saptamana, stie cineva numarul s-l puna aici pe site?

Multumesc,

Corina

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58588/" target="_blank">Ajutati-l pe George!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Danje, te rog io, la sfirshitul lunii, dupa 25, trimite-mi shi mie o atentzionare sa trimit plicu pentru Laura, ca io o sa uit.

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

noiembrie
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Las'pe mine Irenuco......sper sa nu uit si eu....



Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

Daca teledonul mai e valabil, va rog sa scrieti aici nr. de telefon.

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

am dat o cautare pe google si am gasit nr. de la teledon: 0900 9000 50.numarul e valabil pana sambata 26 noi., ora 13.
http://laura.kappa.ro/


Somewhere on this globe, every ten seconds, there is a woman giving birth to a child. She must be found and stopped.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

De Laura mai stie cineva ceva?

Sper sa aive parte de o zi mai buna.

sanatate multa

Cosmina, matusa Sabinei

http://sabinac.netfirms.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

quote:
Originally posted by Dantje

Las'pe mine Irenuco......sper sa nu uit si eu....



Dantje & Martijn

Dantje de asemenea si la mine un PM de atentionare la sf lunii si adresa ta Multumesc frumos

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62033" target="_blank"> Va MAI AMINTITI DE LOVE STORY?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

quote:
Originally posted by Teodora D.

am dat o cautare pe google si am gasit nr. de la teledon: 0900 9000 50.numarul e valabil pana sambata 26 noi., ora 13.
http://laura.kappa.ro/


Somewhere on this globe, every ten seconds, there is a woman giving birth to a child. She must be found and stopped.



Teodora, multumim.
cat costa un apel?
intreb ca sa stiu de cate ori sa sun.
mi-e mai usor asa decat sa trimit banii prin posta.

sper ca o sa fie ok si banii vor ajunge la ea.

Mergi la inceput