Bazar pt ALEX (3)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Buna fetelor, abia am ajuns acasa asa ca abia acum intru pe aici.

Am facut azi schimb cu Mygril i-am dat costumasul de la 132 si mi-a dat banii pe el si pe costumasul de mos de la ana_a parca. Le voi trece imediat la achitate.

Andranatalia iti trimit si tie imediat PM cu adresa la care sa trimiti banii.Sapt asta vine prietema mea in Buc si ii voi da ce pot pt tine, sa vad ce zic celelalte fete care mai au sa-ti dea produse.

Am scos din cont banii pt cei 110 $ pe care trebuie sa-i dau Aureliei pt teste si sapt asta se va intalni sotul cu ea sa-i dea banii.

Cam atat deocamdata, ce bine imi pare ca a inceput sa se miste mai bine bazarul, multumim fetelor pt tot.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

COSMMYR, bine ai venit la bazar si daca mai ai intrebari cu siguranta iti vom raspunde. Jasmine a spus cam tot ce trebuia.

Loreema, parca imi citesti gandurile...tocmai vroiam sa-i raspund andradeinatalia ca ii vei da adresa ta imediat ce te intorci in Bucuresti.
Foarte bine ca ai scos banii pt a-i da Aureliei caci in fond pt asta strangem banutzi aici.
Cand ai timp asteptam pozici si de la produsele puse de tine la bazar.

Pupici!


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Cosmina , caruciorul meu este in genul la modelul M 201 , vezi aici http://www.babycarero.netfirms.com/carucioare.htm

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an

ana-maria si Alexandru Andrei(7 oct.2004)http://www.cat.pscomp.ro/yap/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Jasmine, am vorbit cu Emma27 si pachetul ei il sigilase deja, asa ca pana la urma le vom trimite fiecare separat





Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos
Strengarul de un an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61953" target="_blank">Bazar pentru Alex. Haideti sa-l ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

M-am gandit sa rotunjesc suma. Va spun sincer, pana acum doar am primit hainute, nu i-am luat nimic. Dar cand le vad, pur si simplu nu pot sa rezist. Si mai ales ca banutii se duc spre cineva care are intr-adevar nevoie de ei. Deci...mai licitez pentru:

145. Botosei din bbc antiderapanti, alb cu rosu, 9-12 luni (tomecica) - 2 RON

155. Pantalonasi gri bbc , de la firma h&m , nr 68 , de stat prin casa (tomecica) - 1,5 RON

159. Pantaloni raiat , negri cu imprimeu brodat cu ursuleti , noi , 6-9 luni (tomecica) - 8 RON

160. Pantaloni gri, de casa, bbc , 3-6 luni (tomecica) - 1 RON

177. Bluzita bbc, pt casa, cu imprimeu ursulet, 2-6 luni (tomecica)- 1 RON

187. Caciula iarna, 0-3 luni(tomecica) - 3 RON

Sper sa nu supar pe nimeni, pt ca am exagerat putin. Sunt atat de dragute...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

m-ar interesa casetele cu povesti [poz. 078] .
dar sa-mi spuneti ce povesti sunt si ce pret. multumesc.

si daca stie cineva sa-mi spuna , cum imi fac PM ???

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]



fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica de sept-oct spune:

Am pus poze la produsele de la mine si am mai adaugat la bazar urmatoarele produse:

195. Hanorac lila cu mov pt 2-3 ani dar pt copii cu caputu mai mic (loreema24) - 5 RON

196. Gecutza fas bleo pt 12-18 luni(loreema24) 10 RON

197. Geaca alba de toamna exteriorul din catifea cu 2 randuri de nasturi pt 12-18 luni(loreema24) - 15 Ron

Andranatalia, cum sa ne suparam ca vrei sa cumperi tot, de aceea sunt puse aici ca sa le gasim cumparatori asa ca daca vrei poti cumpara tot ce e la bazar, acum glumesc

Tomecica trebuie sa intri la Profil si sa-ti activezi PM-ul, trebuie sa selectezi undeva ca vrei sa primesti PM-uri sau ceva de genul asta, poate te mai ajuta fetele care stiu mai bine.


Am scris mai devreme ca am scos cei 110$ din cont, vreau sa lamuresc ceva am scos 350 RON si cand ii schimb va anunt cat trebuie exact pt ca nu stiu ce curs va fi la banca maine sau poimaine cand reusesc sa ajung eu.


Loreema24

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761&whichpage=5" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Licitez si eu urmatoarele:
138 Pantaloni roz eleganti cu flori brodate pt 1 an (loreema24) - 8 RON
134. Pijama de vara roz cu floricele(pantaloni lungi si bluza cu maneca scurta) pt 9-12 luni(loreema24) - 5 RON

Loreema - o intrebare - se gasec in Bucuresti acele plicuri in care impachetezi << coletele>> ca eu n am mai vazut si sunt super sau sunt de afara??




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Mercedes plicurile alea se gasesc la librarie, eu cer "plicuri pt expediat CD-uri prin posta", cele care sunt exact cat un CD de late sunt 1,5 lei iar cele un pic mai mari sunt 2 lei.
Decat sa stau sa caut cutii si sa le impachitez in hartie alba si apoi sa le leg cu sfoara mai bine cumpar din alea care le lipesc(au ele banda de lipit) si gata.

Loreema24


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

loreema- mersi pentru informatie

Mergi la inceput