Bazar umanitar (12)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uki spune:


Buna mamici!

va rog sa scoateti de pe listuta ghetutele rosii de la poz. 053 si botoseii de la poz. 055... nu de alta dar s-au cumparat/achitat, si stau acolo degeaba

1. am de pus si eu o pereche de ghetute roz, din piele-piele, scrie pe ele nr.20, fetita mea le-a purtat doar de cateva ori, ca i-au ramas mici, sunt dragalase, si... am dat enorm pe ele(600 mii)
le dau cu 300 mii... cine doreste! fac si poza!

2. am de dat niste hainute, marimi diferite(dar pana intr-un an jumate), purtate, va rog ajutati-ma sa le dau cuiva care are nevoie intr-adevar de ele, poate stiti pe cineva, vreo mamica... am vrut sa merg la biserica, insa nu stiu...si diferite haine de la mine(cam 38-42 ca marime, pulovere, diverse lucruri...incaltari, marime mica 35)

ma ajutati sa le dau??? va rog, saru mana!



Mami Gabriela si fetitzuca Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

quote:
Originally posted by danielac

Eliana, azi am primit plicul!!! multumesc!


Fetita mea Diana-Maria, nascuta pe 24.10.2001
e in concurs la reclamamascata pentru a deveni spiridusul lui Mos Craciun!!! daca vreti sa o ajutati, va rugam sa o votati!!!

http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea

Paginuta personala DC:
http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac

Bine ca a ajuns... am scapat de grija!

N-am apucat sa mai scriu nimic... acum modific ce mai e de modificat in lista.

danateo multa sanatate puitului Asteptam sa ne mai zici ce mai faceti...

aurelia1278 am primit adresa ta... n-am ajuns inca la posta... Te anunt cand pun cotumul la posta, ca sa stii...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761" target="_blank">Alex are nevoie de ajutorul nostru!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61953" target="_blank">Bazar pentru Alex


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Elyanne, Matei tr operat... curand! De fapt cred ca saptamana viitoare, dupa ce ii trece tusea! Sunt fff suparata...
Va multumesc ca sunteti alaturi de mine!

Dana si nazdravanu' de Matei
Va rugam vizitati pe DC forumul Ajutor Umanitar! Mariuca, Bella, Robert, copiii orfani de la leaganul Sf. Maria, batranii de la camin si multi altii au nevoie de voi! Nu-i lasati chear acum in pragul Craciunului! Va multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Fetele, am ramas datoare si nu-mi place. Cu banca n-am reusit sa fac nimic. Ramane posta. Dati-mi o adresa unde sa pun banutii. Multumesc si astept produsele.

http://ada.251.ro
algo se muere en el alma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

quote:
Originally posted by uki


Buna mamici!

va rog sa scoateti de pe listuta ghetutele rosii de la poz. 053 si botoseii de la poz. 055... nu de alta dar s-au cumparat/achitat, si stau acolo degeaba

1. am de pus si eu o pereche de ghetute roz, din piele-piele, scrie pe ele nr.20, fetita mea le-a purtat doar de cateva ori, ca i-au ramas mici, sunt dragalase, si... am dat enorm pe ele(600 mii)
le dau cu 300 mii... cine doreste! fac si poza!

2. am de dat niste hainute, marimi diferite(dar pana intr-un an jumate), purtate, va rog ajutati-ma sa le dau cuiva care are nevoie intr-adevar de ele, poate stiti pe cineva, vreo mamica... am vrut sa merg la biserica, insa nu stiu...si diferite haine de la mine(cam 38-42 ca marime, pulovere, diverse lucruri...incaltari, marime mica 35)

ma ajutati sa le dau??? va rog, saru mana!



Mami Gabriela si fetitzuca Mariuca(31 dec 2003)




Ma intereseaza pe mine ghetele roz de fetita. Poti sa imi trimiti o poza pe email?


Pot sa te ajut eu sa dai hainele si pantofii. Le duc la biserica unde merg eu de obicei. Am dat multe haine acolo. Sunt multi oameni amarati. Inainte insa te rog sa o intrebi pe soarenistor (membru DC) daca nu are ea nevoie de ele. Stiu ca era un subiect unde se discuta asta.

lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Dragelor, am fost la banca si am scos extras de cont... am sa scriu aici cu rugamintea de a mi se spune dc corespunde cu ce stiti voi ca ati depus...

Deci, in acest mom exista in cont 292RON, din care:
10RON - sold initial (banii mei)
46 RON + 23RON - alocatia lui Matei
70RON - banii de la Aurelia 1278 (ce recunosc, scriu cu nick-ul de pe forum)
20RON - banii de la Lili_ang
15RON - Carolinah - bazar
100RON Carolinah - pt orfani
10 RON - Carmensilva - Bazar

Am marea rugaminte ca de acum incolo cine depune bani in banca sa specifice "Bazar umanitar" pt ca tot in acest cont intra si banii pt orfani si ii incurc...

Elyanne, esti pe faza? Trece si tu la achitate fetele care se regasesc pe listuta si mie imi da la socoteala ca am in banca pt Bazar 115RON. Corectus?
Va

Dana si nazdravanu' de Matei
Va rugam vizitati pe DC forumul Ajutor Umanitar! Mariuca, Bella, Robert, copiii orfani de la leaganul Sf. Maria, batranii de la camin si multi altii au nevoie de voi! Nu-i lasati chear acum in pragul Craciunului! Va multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Danateo, ti-am dat PM.

lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Nu stiu daca s-a inteles bine de mai sus, dar eu licitez pt nr 103 (ghete roz etc de la uki) 30 RON, dar vreau sa vad o poza mai intai.

lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Pe scurt ca nu stiu cat ma tine calc: acum pun la posta pachetul pt baby boom (lucrusoare de la Elenalove).
Celelalte fete nu au dat nici un semn cum sa intre in posesia celor adjudecate, desi le-am dat pe PM nr mele de telefon. Ce facem in cazul asta?

Pupici tutror!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinadil spune:

Licitez
063. Costumas de baietel albastru deschis pt 8 luni, grosut, neimbracat (catrinadil) – 10 ron


AM TRIMIS AZI COSTUMASUL!!!!SCUZE DE INTARZIERE

www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=61071" target="_blank">CRACIUN DE VIS
Ajutati-o pe Bella,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=57873&whichpage=1" target="_blank">Mariuca,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=58740" target="_blank">si Robert,www.desprecopii.com/FORUM/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">si ei au nevoie de noi!!!

Mergi la inceput