Constanta la apel (55)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Hai sa facem un club al nevestelor de navigatori..ca se pare ca suntem ceva!!!!! Ce spuneti?

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

quote:
gyly Posted - 12/11/2005 : 19:06:11
--------------------------------------------------------------------------------
Fetele eu zic sa facem un club al femeilor singure de sarbatori si sa facem sarbatorile impreuna
Si eu tot singura- fara sot, doar cu copilul- de sarbatori. E tare naspa, dar asta e.
Noapte buna.

Mami Gyly si bebe Dinu



Fetelor, eu zic sa va faceti de pe acum rezervarile pentru Revelion, ca e o aglomeratie la agentii!...si cred ca o sa va distrati bine impreuna de Revelion...e o solutie!

Mada si minunea Sofia Maria,12/08/2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Buna seara!
Pareri de rau pentru suferindele de masele de minte,dar in acelasi timp cu cat suferiti mai mult cu atat istetimea voastra v-a creste.In raport cu amabilitatea voastra e foarte bine pentru noi....avem sigur un sfat bun de la voi.
Azi am fost la copii, Andreea mi-a spus ca ii era un dor de mine de se topea ca in nu stiu ce reclama!!!!!
Am facut si cateva poze,am sa le pun maine de dimineata.Andrei era putin racit,ii curgea nasul si era blegos si lipicios cum e el cand e bolnav.Tii se umple sufletul cand se lipeste de tine si este iubaret si tare pisicit.
Aveti mare grija de voi va

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

'neata
Sa aveti o saptamana super!
Uraa, am scapat de greva, duc copilul la gradi!

www.adina.as.ro/" target="_blank">noi
tot noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

quote:
Originally posted by ADINUTZA

'neata
Sa aveti o saptamana super!
Uraa, am scapat de greva, duc copilul la gradi!

www.adina.as.ro/" target="_blank">noi
tot noi



Buna dimineata!
Adina, eu am auzit altceva la stiri, vezi tu la fata locului. M-am amuzat teribil de patania copiilor tai, de mici stiu ca acasa este cel mai bine .
Saptamna placuta si usoara!

poze cu noi



Camelia & Alexandra Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

buna dimineata
sanziana n-ar fi rea ideea cu clubul nevestelor de marinari.....sa ne impartasim off-urile
ce rau e la munca luni de dimineata.....
o zi cat mai buna va doresc

pupici
http://community.webshots.com/user/cornelianeli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineatza dragele mele!
imi pare rau sa citesc ca v-au chinuit durerile de masele week end-ul asta. sper ca sunteti mai bine azi.
noi suntem bine, la capitala a fost ok, simpozionul un succes.
de maine seara incepe si campania TV ptr un produs al nostru....sunt fericita ca am terminat cu bine proiectul!
Pat e bine, ii merge gura non stop in chineza lui, e in culmea fericirii ca i-am adus de la bucuresti 30 de magneti....ii dragaleste toata ziua. azi dimineatza a adunat niste fructe si si le-a pus in farfurie..... cred ca ii plac, nu?
o saptamana super tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna dimineata!

Roxa, si Sofia turuie toata ziua, tot intr-o limba a ei, insa daca ma concentrez, mai inteleg cateodata ce spune...asa si cu Patrick, sigur spune el ceva cu sens... problema e la noi, ca nu stim traducerea din limba lor...

Adinutza, nici eu nu cred ca s-a terminat greva...azi la ora 14 merg la scoala...va spun cand ma intorc ce se aude.

Va pup.pentru voi, la inceput de saptamana!

Mada si minunea Sofia Maria,12/08/2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela2004 spune:

Buna dimineata si sa avem o saptamana super buna..
Pai ..sa va povestesc ca a fost foarte frumos la munte, ca am stat intr-adevar mai mult la "gura sobei"... pentru ca a fost urat afara, dar a fost foarte putin..Am ajuns vineri seara tarziu si duminica am plecat cam pe la 10 ca sa putem ajunge si la nasii nostrii..sa putem sarbatorii "Lasatul secului"...
Imi pare rau ca ati avut un wk. mohorat si unii si cu dureri de masele..dar sa stiti ca m-am gandit la voi... Nu ati simtit??
Corneliani, July ...buna ideea cu un club al nevestelor de navigatori ca am avea atatea off-uri de spus...si cred ca ar trece si timpul altfel.... Dar oricum, avem destule prietene constantence aici pe forum care sa ne asculte off-urile noastre, chiar daca ele au sotii acasa.., nu-i asa?
Acum eu va dulce pe toate fetele si pe copii vostrii frumusei si acum fug, ca sunt chemata la datorie..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Neata si de la noi!!!
Eu tocmai ce era sa arunc casa in aer...!!! Gospodina ca de obicei, ma pregateam sa fac de mancare, si ca sa fie toul ok, am folosit oala sub presiune pt o ciorba...nu stiu ce s=a intamplat, dar a inceput sa scoata niste zgomote infioratoare, iesea ciorba prin toate gaurile, pe pereti, pe aragaz, de abia am stins focul...Cred ca nu mai avea mult si pleznea...Oricum m-am speriat!!! hihi...



Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David

Mergi la inceput