Fetele din Europa-un Craciun pentru bosioc

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zuzunaki spune:

sa trimiti din alta tara in romanian bani in plic e riscant.de cele mai multe ori nu ajung.

silviu,
tot ce primesc,in momentul in care ajunge la mine,scriu aici,ca sa se vada clar suma finala ce ajunge la tine,da?

osolita,
eu strang numai pe pliculet.chiar azi am primit de la gabrianah si de alte douia fete pt Tia.Cum crezi tu,imi pare rau dar asta e singura modalitate.

Nicole,mami de pici cu lipici

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61592" target="_blank">UN CRACIUN FERICIT PENTRU SILVIU

People see God every day, they just don't recognize him.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzunaki spune:

draga helbi,
ma bucur ca te oferi sa il ajuti pe silviu, nu as vrea sa ma intelegeti gresit, dar nu pot sa amestec donatiile noastre cu banii sotului meu, ar fi prea mare incurcatura si nu vreau.
de aceea va rog sa nu imi mai cereti numarul de cont , va rog timtiteti-i cu posta,cine vrea si poate trimite la mine.s-au strans atatia banuti pt sabina si pt bella prin pliculet!nu cred ca e cazul sa ne speriem atata,nu?
plus ca au mai fost cateva fete care au intrebat de cont si le-am spus ca nu se poate, asa ca au trimis prin plic,daca tot au vrut sa ajute.una dintre ele e chiar gabrianah.
situturor

Nicole,mami de pici cu lipici

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61592" target="_blank">UN CRACIUN FERICIT PENTRU SILVIU

People see God every day, they just don't recognize him.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

E foarte riscant in plic in Romania,si eu fac parte dintre cei fripti si acum nu-mi mai ajung nici felicitarile .


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrianah spune:

bravo fete, ma bucur si eu cind vad in fiecare zi pe cineva nou care vrea sa contribuie la craciunul lui silviu !
si foarte fain ca putem stringe banii impreuna, eu cred ca vom puteam stringe o suma mai mare decit daca am trimite fiecare separat.zuzunaki ca te ocupi de asta!

sa nu va fie frica sa trimtieti banii cu posta, mai tineti minte de cind stringea vikinga pentur sabina, ca veneau la ea bani din toata europa !

eu am trimis 30 de euro intr-o felicitare ( 15 silviu 15 tia)lui zuzu , i-am pus simbata dupamasa cind posta era deja inchisa, si pe luni erau deja la ea.rapida posta asta germana! in schimb, nu m-as aventura sa trimit in plic in rominia, ar insemna bani pierduti, uneori si scrisorile simple ajung desfacute :(

sa aveti o noapte buna , curaj pentru pliculet si sa primiti in apoi inzecit !!
ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzunaki spune:

Inca o "nemtzoaica" vrea sa-l ajute pe Silviu!
draga mea si multumim ca ni te alaturi!!!


Silviu,
astept raspuns la ultimul pm

Nicole,mami de pici cu lipici

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61592" target="_blank">UN CRACIUN FERICIT PENTRU SILVIU

People see God every day, they just don't recognize him.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Sarut miinile d-na Nicolescuze pt intirziere.
V-am trimis PM
Silviu si mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Buna dimineta tuturor,Draga Silviu eu inca n-am avut ocazia sa te cunosc, insa mi-a spus Zuzunaki lucruri frumoase despre tine! Ma bucur ca sunt copii ca tine in Romania, cu simtul raspunderii si sensibili la nevoile altora. Mi-ar face placere sa pot infrumuseta si eu Craciunul tau pe care il petreci alaturi de familia ta si sa fie unul foarte frumos si special pe masura sufletului tau! Sunt impresionata de cate suflete dragi sunt alaturi de tine! Zuzunaki poti conta zi pe mine .micuta Sara, familia Sarei, poze danna,specialii 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzunaki spune:

danna_j
iti multumim ca ni te alaturi!esti o fata speciala!

Nicole,mami de pici cu lipici

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61592" target="_blank">UN CRACIUN FERICIT PENTRU SILVIU

People see God every day, they just don't recognize him.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzunaki spune:

Se inmultesc banutii pt Silviu!
Acum avem 35 e,s-au adaugat si cei de la helbi pt care ii multumim si ii dam multe

Nicole,mami de pici cu lipici

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61592" target="_blank">UN CRACIUN FERICIT PENTRU SILVIU

People see God every day, they just don't recognize him.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Zuzunaki, cum si cand trimiteti banii in Romania? As trimite si eu ceva pe o adresa din Europa, dureaza cam o saptamana pana ajunge plicul. Daca mai e timp suficient imi poti da adresa ta pe PM?

Eu nu strivesc corola de minuni a lumii (L. Blaga)

Mergi la inceput