Rahova sau apropiere...(7)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna dimineatza fetelor,
bravo mia, ma bucur ca-i merge asa de bine si eu sper sa-i mearga bine ruxandrei cu lapticul asta.
spune-mi te rog cerealele de la nestle sunt tot asa ca milubrei-ul sau sunt putin mai mari? ruxi nu vrea de nici un fel sa inghita ceva mixat mai mare...ci doar asa ca o ciulama.
in rest mananca bucati daca-i dau paine, pufuleti stiksuri, grisine...rontaie la ele dar cum simte o bucata mai mare in mancare scuipa tot din gurita...stiu ca nu e nici og raba si la alex a fost la fel...dar asa ca idee.
va pup si am fugit sa-mi fac cafelutza...sa aveti o zi buna.

monica

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna, ce mai faceti? La mine nu e nimic nou, dar ma gandesc cu groaza ca nu stiu cum voi ajunge maine la servici, avand in vedere ca va fi greva la metrou! Brrr!

I wish I were an angel...

"Hai sa divortam, ca sa mai facem nunta o data!" (din jurnalul unui proaspat ginere)
Poze de la nunta (22.10.2005) aici:
http://photos.yahoo.com/anangel_lexi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Anangel e adevarat, e nasol cu greva, cica au suplimentat RATB-ul dar se stie cum e....
Monica, eu am revenit la laptele ei si am vorbit la farmacie la piata sa ne aduca mereu, a promis tipa ca imediat ce il termina comanda, acum am o cutie rezerva.... E la acelasi pret cu Nestle junior se da pana la 3 ani si lui Ale ii merge bine, singurul lucru care ma deranjeaza e raritatea.... Nu mai fac cel putin o perioada experimente ca nu merge, e clar....
Mia, super a luat Roli in greutate. Eu nu mai stiu cat are Ale dar nici nu ma mai stresez, ca macar din asta nu ma ingrijorez inca.... Desi ieri nu a mancat nimic toata ziua, nimic insemnd chiar asta, in afara de laptele de dimineata si de seara nu a vrut nimic.
Pupici la mamici si la ne-mamici!

Cristina si Ale
Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

dar ce laptic ii dadeai(adica ii dai acum)?
ce mai faceti fetelor cum rezista copilasii vostri la frigul de afara? ruxi a mea pare sa nu aibe probleme dar nu accepta manusi in manutze
azi facem si noi 11 lunishoare
va pup sa aveti o zi minunata

monica

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Monica ii dau acelasi Novalac pe care i l-am dat de la inceput, numai ca acum, fireste, formula 3.
A mea cu frigul...bine pana acum, oricum eu am scos-o mai rar afara si mai la pranz si nu am mai lasat-o sa doarma afara.... De inghetat maiinile suntem campioni, si la fel, fara manusi pe care le mananca. Dar nici nu m-am stresat ca ii las maneca peste maini. Ce e groaznic e sa o imbrac de afara ca pana pun geaca si caciula ma stie tot blocul.... Dar o inteleg ca nici mie nu-mi place infofoleala....

Cristina si Ale
Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna fetelor. Am trecut sa va salut si sa va spun ca am scapat de inghesuiala astazi ca m-a adus socrul meu la serviciu cu masina. Eee, da' maine cred ca vin pe jos de la Universitate la Aviatorilor, decat sa ma inghesui in RATB.

I wish I were an angel...

"Hai sa divortam, ca sa mai facem nunta o data!" (din jurnalul unui proaspat ginere)
Poze de la nunta (22.10.2005) aici:
http://photos.yahoo.com/anangel_lexi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

da cristina nici eu nu-i mais cot de doua ori pe zi afara, mi se pare f frig seara si de aceea nu-i mai scot decat la pranz.
fetelor eu am inceput sa ma intalnesc din intamplare cu mariuca(fetitza andreeip), cu vio...dar tot e bine macar asa ne mai vedem si noi
si numai bine la toata lumea...sa aveti o seara placuta

monica

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Buna fetelor,

nu am mai intrat in ultimul timp.Tata este in spital si nu am mai avut nici timp, nici dispozitzie....

Monicutza, cerealele de la Nestle sunt fine..asa ca o faina si se dizolva tare bine...
La multzi ani pentru cele 11 lunisoare!

Maine este ziua lui Roli. Nici nu-mi vine sa cred ca face 1 anisor...parca a zburat timpul.

va pup si va urez o seara placuta

Mia, mami de ROLAND (18 noiembrie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

La multi ani ROLI!!!

Si multa sanatate tatalui tau Mia!

Ieri am reusit si eu sa ma intalnesc cu Mariuca si cu Andrea_p pe seara, in parcul de la Sebastian. Dar ieri cred ca a fost exceptia pentru ca a fost cald, dar de azi nuc red ca mai tine figura.....
Ne vedem la sanius

Cristina si Ale
Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Multumim, Cristina!...Si fetitzei tale, si tie si lui Tony..numai ganduri bune, sanatate si sa dea Dumnezeu ca toate visele voastre sa devina realitate.

Mia, mami de ROLAND (18 noiembrie 2004)

Mergi la inceput