Salvati-l pe Mihaita ! (7)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

O veste extraordinara,putere voinicului si parintilor deasemenea.Gabriela cand s-o putea asteptam vesti.Sanatate si Doamne ajuta.



Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Vai, ce surpriza o fi fost pt ei...Doamne ce emotii am, sa le ajuti sa fie bine!

--------------------

Andra
Noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">La numai un anisor, are diabet...Ajutor!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliandrei spune:

Doamne Dumnezeule, ai mila si de micutul nostru Mihaita!
Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Doamne ajuta-l pe Mihaita sa treaca usor peste acest hop

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Mihaita, pui mic si scump, sa dea Domnul sa fie totul bine si tu sa iti revii cat se poate de repede!Multa putere parintilor!Pupici de la noi si de la Alma

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma, sufletel mic si iubitnoisi mai noicele mai noinou-noute


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dan.D. spune:

Doamne ajuta!! Multa bafta, sanatate si recuperare cit mai rapida.
TINEM PUMNII!!
Cu multa dragoste fam. Dragulin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliza-daniela spune:

Gabriela, multa sanatate! Ce veste minunata, sa va dea bunul Dumnezeu si Maica Domnului numai bine de acum inainte!
Eliza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina costin spune:

Ce veste buna!Sa dea Dumnezeu sa fie bine si sa va intoarceti cu bine acasa.
Mihaita-pentru tine.
Gabi si Dan fiti puternici,totul va fi bine.
Va pupam si suntem alaturi de voi.
Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Sa de-a Domnul sa fi ebine si Mihaitza sa-si revina usor dupa operatie si sa nu apara complicatii!

Gabriela, Dan, mult curaj si sa va intoarceti toti trei cit mai curind acasa, SANATOSI!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicaosoian spune:

DOAMNE ISUSE ,IMTI MULTUMIM CA mIHAITA ESTE BINE.nu ma pot oprin din plans,saracutul de el ,cred ca tare greu ii este lui acum legat de manute,si ca nu poate sa isi miste manutele.Cred ca mai greu va este voua Gabriela si Dan sa-l faceti sa intelega ca trebuie sa fie lagat de amnute acum
Ma-m rugat azi-dimineeat cand am citit ca i sa facut transpalntul si ma rog si acum sa de-a bunul D-zeu sa nu apara complicati si sa puteti merge ACASA cat mai curand si sa uitati acest episod din viata voastra.
Doamne Ajuta
santem alaturi de voi


Mergi la inceput