Copilasi de sept-oct 2004 (90)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

La Multi Ani! tuturor celor care isi sarbatoresc ziua numelui. Multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi.

Mihaela, hehehe ce frumoasa este. Tare frumoasa este.
Si eu vreau sa o tund cheliuta si ma bucur ca mi-ai dat o idee sa o pun in cada sa se balaceasca iar eu sa o tund.

Timea, noi nu ii facem vaccinul antigripal.
Hehe, ce scumpica e Mara cum o pupa ea pe surioara ei.

Duculeatza, multa sanatate lui Tudor.

Lorena, parerea mea e ca si doarme si manance destul laptic.

Bea, iti trimit un PM imediat.

Elena & Alexandra (25.09.2004) 1 Anisor

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Am citit si eu din urma pagina anterioara.
Lorena - fata mea doarme de la 8 pana la 7 dimineata (acum se itnelege, cam astea sunt orele, cu mici variatii) si are de regula 2 reprize de somn peste zi care adunate fac 3-4 ore. Are insa si zile cand doarme doar odata, lucru care ma face sa cred ca va renunta la unul din "somnuri".
Pufy - felicitari pentru vedeta in devenire!
Roandre - Alexia e atat de frumoasa incat si cheala e draguta. Si pe mine ma bate la cap Tony sa o tund, dar refuz! Imi da un sentiment tare aiurea cand vad copiii rasi in cap, mai ales fete, si cu atat mai mult cu cat nu cred in teoria ca se indeseste parul de la ras....

Cristina si Ale
Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La multi ani celor care isi serbeaza ziua de nume!

Am vazut pozele cu piticii... cele de la Polivalenta (Alexiile, Ilinca si Loreema), pozele cu Stefan, cu Alexia (mcm)... pozele cu Alexia (Mihaelei) chelioasa ... si parca mai erau, dar nu mai tin minte... ...

Pufymic felicitari fotomodelului !

Nici noi nu facem vaccin antigripal... adica nici astia mari... la recomandarea pediatrului Elenei.

Duculeatza nu stiu ce sa-ti raspund... cu vaccinul... poate stiu fetele mai bine... Sanatate multa!

Lorena a mea doarme de la 10 pana la 7 dimineata, iar in timpul zilei 4-6 ore, in 2-3 reprize...

ixxi eu stau prin zona... pe 1 decembrie... si iesim in parcul de langa Policlinica Titan sau in IOR... Poate ne intalnim.

Noua ne-a mai iesit inca un dinte... si acum suntem in greva foamei... ca asa e la noi, dupa... nu inainte. Si cam astea ar fi noutatile...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex are nevoie de ajutorul nostru!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank">Bazar pentru Alex

Eliana si Elena 23 octombrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

La multi ani fericiti celor care serbeaza azi ziua numelui!!!

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
ALEX cantaretul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

'Neata fetelor!

LA MULTI ANI SARBATORITILOR DE AZI!!!!!

Geo in 28 oct am trimis poza.

Timea nici noi nu-i facem vaccin antigripal lui Alesio. Tare scumpa trebuie sa fie Mara cand o pupa pe surioara ei din burtica!

Dulculeatza e posibil sa fie reactie la vaccint febra!Multa sanatate!

Alesio e dezastru ca de obicei: azi i-a spar la Ovi canita preferata de cafea! Numai traznai face!!!! Ieri nu stiu ce a avut ca toata ziua mi-a cerut de mancare....azi si-a revenit la normal....numai ca dimineata mi-a cerut "pupa" adica supa!Normal ca nu i-am dat!
Mai fetelor mai e vreun pitic care nu stie sa mearga incet pe aici?Ca bazucu alearga toata ziua, indiferent unde si cat e distanta el alearga!

Pupici!

Ioana& Alesio(08.10.2004) cu un piticot
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cybip spune:

La Multi Ani cu sanatate tuturor mamicilor si bebelusilor care astazi isi serbeaza onomastica
Duculeatza eu cred ca febra are legatura cu vaccinul, noua ni s-a spus sa ne asteptam la asa ceva la 5-7 zile dupa vaccin.Sanatate va dorim!
Ne trece si pe noi cineva in lista cu dintosi ...2 la numar, multumim.
Am reusit sa pun poze, sa ne cunoasteti si pe noi.

Yasmeen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ixxi spune:

elyanne eu stau la ozana si imi este destul de greu sa ajung in IOR sau in parcutet, dar poate ne intalnim la macaralei si mergem impreuna pana in parc. voi cand iesiti afara?

Beatrice si piersicuta Cristina Mihaela (18 februarie 2005)
http://community.webshots.com/user/ixxi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns frosa spune:

quote:
Originally posted by duculeatza

Mama ,mama ce de copilasi si copilase dragutei am vazut azi!Sunt inca in urma la capitolulu vizionari dar sper sa recuperam!Azi.. niciintr-un caz ca bb 2 adica Tudor are febra 39,2.Sunt de-a dreptul disperata!E a treia repriza intr-o saptamina si nu mai stiu ce sa fac!!!!!!!Aveti careva vreo sugestie sau vreo idee?Sa aiba vreo legatura cu vaccinul ror?DEsii au trecut 10 zile de atunci.Ajutati-ma si pe mine cu un raspuns.Sper sa reusesc sa-l mai si citesc!!!!!!!!!

pot sa-ti spun doar ca nu cred ca este de la vaccin dupa atitea zile

Sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cali spune:

Buna

LA MULTI ANI ptr toti ce-si sarbatoresc azi ziua numelui! Sanatate si multe bucurii!

Noi suntem raciti, si Menny tuseste si are nasul infundat, de-abia mai respira!! mi-e tare mila de el saracutul, sper sa-i treaca cat mai curand, ca plange toata noaptea!

Numai bine, ca sunt pe fuga, la servici, si am o groaza de facut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns frosa spune:

Mihaela (Roandre) vaai ce haioasa este, imi aduc aminte cind eram mica mi-a spus mama (tare mindra) ca o sa ma tunda "NR.1" adica aproape fara par, mi s-a parut extrem de interesant "tunsoare nr 1" si tot mindra am ramas pina ce mi-a crescut parul ....

loreema al meu doarme aprox. 1 ora jumatate ziua , intr-o singura repriza si noaptea de la 21.30 - 7.00 (cu intreruperi in timpul noptii)

... hai ca duculeatza nu o sa stie ce sa mai zica cu febra asta, toata lumea a zis ca este de la vaccin iar eu am zis ca nu ..

Mergi la inceput